Sinan Akçıl'dan Uludağ kaçamağı!

Selfy Whitefest 2017'de sahne alan sanatçı Sinan Akçıl, özel olarak davet ettiği oyuncu Müjde Uzman ile birlikte görüntülendi.

Sinan Akçıl'dan Uludağ kaçamağı!

Adı bir dönem Sinan Akçıl ile anılan oyuncu Müjde Uzman, geçtiğimiz gece Uludağ’da buluştu. Güzel oyuncu, Sinan Akçıl’ın konserini en önden izledi.

Uludağ’da gerçekleştirilen Selfy Whitefest 2017 kapsamında yer alan sanatçılardan biri de Sinan Akçıl’dı. Geçtiğimiz sene aşk dedikoduları ile isimleri anılan Sinan Akçıl ve Müjde Uzman’ın birlikte görüntülenmesi olay yarattı.

GAZETECİLERİ GÖRÜNCE MORALİ BOZULDU

Grand Yazıcı Otel içerisinde Uludağ Çilek’te sahne alan ünlü sanatçı Sinan Akçıl’ı en önden dinleyerek kafaları karıştıran Müjde Uzman’ın, sanatçının şarkılarında doyasıya eğlendiği belirtildi. Daha sonra edinilen bilgilere göre, genç oyuncunun Akçıl tarafından gönderilen özel bir davetin üzerine geldiği öğrenildi. Son derece keyifli olduğu görülen güzel oyuncunun, gazetecileri etrafında görünce morali bozuldu. Magazincilerle kısa bir tartışma yaşayan ünlü, sinirlerine hakim olamadı.

Basın mensuplarının soruları üzerine sinirleri bozulan oyuncu “Sinan Akçıl ile aranızda çıkan aşk haberlerine ne söyleyeceksiniz?” sorusuna “Siz nereden çıktınız!” şeklinde yanıt verdi. Apar topar bulunduğu yeri terk eden oyuncunun ardından Sinan Akçıl’da dışarı çıktı. Son günlerde adı Rumen sanatçı Otilia ile anılan sanatçı basın mensuplarına “Arkadaşlar bu saatte ne yapıyorsunuz, bari bu saatte yapmayın” dediği öğrenildi. Yaptığı uyarıdan sonra Uzman ile aynı kata çıkan sanatçı, akıllarda soru işareti bıraktı.

34 yaşındaki sanatçının adı birçok isimle birlikte anılıyor. İlerleyen günlerde bu olaylara ne cevap vereceği merak konusu olmaya devam ediyor.

YORUM EKLE