Sibel Kekilli Kararını Verdi

Ünlü oyuncu Sibel Kekilli 7 yıldır yer aldığı diziden Mart ayından sonra kendi kararı ile ayrılmak istediğini dile getirdi.

Sibel Kekilli Kararını Verdi

Ünlü oyuncu Sibel Kekilli yer almış olduğu çeşitli projeler ile isminden söz ettirirken çeşitli tartışmaları da beraberinde getirmeye başladı. Türk asıllı olan güzel oyuncunun uzun yıllardan bu yana doğup büyüdüğü Almanya'da yaşadığı biliniyor. Güzel oyuncu Almanya'da yer almış olduğu dizi ve film projeleri ile oldukça fazla konuşulan oyuncular arasında yer alıyor. Son dönemlerde oyunculuk anlamında yıldızı parlayan güzel oyuncunun başarılı ve dünyaca ünlü projelerde yer alması dünya çapında konuşulan bir isim haline gelmesini sağladı. 

36 yaşında olan güzel oyuncunun Almanya'da Tatort isimli bir dizide uzun zamandan bu yana yer aldığı biliniyor. Bunun üzerine güzel oyuncunun 7 yıldır aynı projede yer almaktan dolayı çok sıkıldığı ve artık farklı karakterler ile izleyicilerin karşısına geçmek istediği konuşulanlar arasında yer alıyordu. Ortaya atılan bu iddialar güzel oyuncunun diziden ayrılacağını ya da çıkarılacağını gündeme getirmiş ancak bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamayı tercih etmişti. 

Bunun ardından bugün yapılan açıklamalar sonrasında güzel oyuncunun artık oyunculuk kariyerine farklı karakterler ve farklı projeler ile devam etmek istediği için 7 yıldır yer aldığı ve büyük bir zevkle izlenen diziden Mart ayından sonra ayrılma kararı aldığı öğrenildi. Dünyaca ünlü yapımlarda yer alan oyuncunun artık farklı ve önemli projelerde yer almayı planladığı bu yüzden ayrılık kararı aldığı konuşuluyor. 

YORUM EKLE