Şeyma Subaşı'na Sevgilisinden Büyük Jest

Şeyma Subaşının Mısırlı yeni sevgilisi Subaşı'na oldukça lüks bir saat aldığı ve bu saatin 2 milyon 174 Bin TL olduğu öğrenildi.

Şeyma Subaşı'na Sevgilisinden Büyük Jest

Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisi, Subaşı'na tam 2 milyon 174 bin Türk Lirası değerinde bir saat hediye etti.

 Yeni sevgilinin Mısırlı oldu öğrenilirken  Şeyma Subaşı  sevgilisiyle Instagram  hesabına fotoğraflar atmaya devam ediyoru. Attığı fotoğraflarda ise sevgilisinin yüzünü göstermemeyi tercih eden Subaşı,  Mısırlı sevgilinin hediye ettiği yeni saati ve sevgilisiyle ayna karşısında poz vererek bu pozu paylaşmayı tercih etti.

  Adının Mohammed Alsaloussi  olduğu öğrenilen yeni sevgilisi  ile dün yeni bir fotoğraf paylaştı. Şeyma Subaşı paylaştığı düne kadar olan postlara da sevgilisinin yüzünü  göstermezken bugün paylaştığı pozda sevgilisinin yüzünü gösterdi..

  yeni sevgilisi ile ayna karşısında poz veren Subaşı Kolundaki lüks marka saat ile bütün dikkatleri üzerine çekti.  subaşı'na sevgilisi tarafından hediye edildiği öğrenilen 2 milyon 174 bin TL değerinde saat gündem konusu oldu.

 Yakın tarihte paylaştığı Instagram hesabı üzerinden paylaştığı üstsüz  poz ile  takipçilerin beğeni ve yorumunu alan Şeyma Subaşı dikkatlerini üzerine çekti. 

 Paylaşmış olduğu bu fotoğraf ile Esra-Ceyda  kardeşlerden ise gönderme aldı. Cicişler olarak bilinen Esra Ceyda kardeşler,  Şeyma Subaşının  son vermiş olduğumuz için kendilerini taklit ettiklerini ben kıskandıklarını vurguladı.

  Esra Ersoy'un, ‘’ bu pozumu kıskanmış biri yine’’  şeklinde yorum yapıp kendi üstsüz fotoğraflarını paylaştı. Paylaşmış olduğu bu poz ile  Şeyma Subaşı'nın yeni fotoğrafını gönderme yapan Ersoy,  ilk  o pozu kendisinin verdiğini,  kıskanmış bireyine özentilik kanında var Ben hep ilklerin kadını oldum.  Ceyda ile Türkiye'de bir jenerasyon yarattık herkes artık bizim gibi konuşuyor. Diyerek kardeşi ve kendisi adına açıklamada bulundu.

Şeyma Subaşı ise  Cicişler olarak tanınan Esra ve Ceyda kardeşlerin  paylaştığı ve altına yorum yaptık fotoğraf ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER