Sevgililer Günü'nün sembol ünlü çifti seçildi!

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sevgililer Günü'nün sembol ünlü çifti anketi bu yıl da yapıldı. Anketin sonucunda birinci olan çift Burçin Terzioğlu - İlker Kaleli çifti oldu.

Sevgililer Günü'nün sembol ünlü çifti seçildi!

Sevgililer Günü Sembol Çifti” anketi sonuçlandı. Ankette birinci seçilen çift ‘Poyraz Karayel’ dizisinin başrol oyuncuları Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli oldu.

Poyraz Karayel dizisinin başrol oyuncuları Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli dizi aşklarını gerçek hayata taşıyan çiftlerden olmuştu. Ünlü çift yaşadıkları aşkla sosyal medyada başlatılan ‘Sevgililer Günü’nün Sembol Çifti’ anketinin birincisi olmayı hak etti.

31 bin 289 kişinin katıldığı oylamada Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli çiftine 8 bin 215 oy geldi. Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli çıkan bu oy neticesinde listenin birincisi oldu. Anketin ikinci çifti ise; 7 bin 889 oyla Aslı Enver ve Murat Boz çifti oldu. Listede üçüncü sırayı 6 bin 316 oyla Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti aldı.

Listeyi Serenay Sarıkaya-Kerem Bürsin, Merve Boluğur-Murat Dalkılıç, Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu takip etti. Ankete katılan kişi sayısının 22 bin 876’kız 8 bin 413’ünün erkek olduğu açıklandı. Erkeklerin Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli seçtiği, kızların ise; Aslı Enver ve Murat Boz çiftine oy verdikleri ortaya çıktı.

YORUM EKLE