Sertap Erener'in vapurda söylediği şarkı hakkında şok iddia!

Geçtiğimiz günlerde Kadıköy - Beşiktaş hattındaki bir vapura binerek yolcularla birlikte şarkı söyleyen ve bu görüntüleri sosyal medyada yayınlanan Sertap Erener'in bu gösterisi hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Sertap Erener'in vapurda söylediği şarkı hakkında şok iddia!

Şarkıcı Sertap Erener bindiği Kadıköy-Beşiktaş vapurunda sokak müzisyenleri ile birlikte şarkı söylemiş ve bu görüntülerde sosyal medyada çokça paylaşılmıştı. Şarkıcı Erener de kendi hesabından "Sokak müzisyenlerine destek" diyerek paylaştığı video çok beğeni almıştı.
Sabah Gazetesi Yazarı Mevlüt Tezel bu görüntülerin kurgu olduğunu iddia etti. 
 
ÇEKİMLER ÖZEL EKİPLERLE YAPILDI

Tezel'in iddiasına göre Sertap Erener'in vapurda şarkı söylemesi önceden hazırlığı yapılan bir projeydi. Vapurda söylenen 'Yanarım' şarkısı için özel izin alındığını da söyleyen Tezel, Erener'in özel bir ekip tarafından hazırlandığı ve çekimlerin yapıldığını söyledi. 

Günlerdir konuşulan görüntülerin Şarkıcı Erener'in abisi, ünlü reklamcı Serdar Erener'in de içinde bulunduğu bir projenin yapıldığını iddia eden Tezel, "Keşke sanatçının basın danışmanı bunun bir proje olduğunu açıklasaydı. Samimiyet kalmadı, büyü bozuldu" dedi. 

YORUM EKLE