Serkan Çayoğlu Ve Özge Gürel Aşk Pozları Verdi

Sevilen çift Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel aşk dolu pozlarını hayranlarının beğenisine sundu.

Serkan Çayoğlu Ve Özge Gürel Aşk Pozları Verdi

Sevilen çift, Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel uzun süredir birlikte. Kiraz Mevsimi isimli dizi setinden tanışan oyuncular ilişkilerine dolu dizgin devam ediyor. Kiraz Mevsimi isimli yaz dizisinde yıllar önce tanışıp birlikteliklerini ilk adımlarını atan Gürel ve Çayoğlu birbirlerini çok sevdiklerini ifade ediyorlar. 6 yıldır beraberliklerini sürdüren ve ilişkileri ile örnek olan çift genelde gözlerden uzak bir şekilde sade bir hayat yaşamayı tercih ediyor. Göz önünde olmaktan kaçınan ikili zaman zaman birlikte pozlarını da paylaşıyor. İkilinin birlikte oldukları fotoğraflara çok sayıda beğeni ve yorum gelmekte. İlişkilerinin 6. Yılını dolduran çift beğeni ve takdir toplamakta.

Güzel oyuncu Özge Gürel, Bay Yanlış isimli dizide baş rol oynayarak seyircilerle kavuşmuştu. Gürel’in son olarak performans sergilediği dizi Bay Yanlış idi. Yaz aylarının başında oyuncu Can Yaman ile birlikte oynayan Gürel her ne kadar beğeni toplasa da sezon süresince dizi rekabet ortamında düşük reyting sebebi ile final kararı almıştı.

Serkan Çayoğlu ise Kanal D’nin Yeni Hayat isimli dizisinde rol almıştı. Çayoğlu Adem isimli eski bir hareketçı olan karakteri canlandırmıştı. Dizi 9. bölümde final yapıp ekranlara veda etmişti. Çayoğlu, bu günlerde Ahmet Kural, ve Pelin Karahan gibi isimlerle birlikte paylaşacağı senaryoya hazırlanıyor.

TRT1 dizisinin hazırlıkları sürerken gözde çift Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlar ile ilgi çekmeye devam ediyor. Paylaştıkları fotoğrafta kırmızı renk maskeleri de bununan çiftin fotoğraflarına kırmızı kalp detayı eklemesi de dikkatlerden kaçmadı.

Kıbrıs Ada Kışı

Kıbrıs Ada Kışı isimli dizinin TRT ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Hazırlıkları süren dizinin reytinglerinin yüksek olması bekleniyor. Dizi kadrosu için halen çalışmalar sürdürülürken ayrı bir özen gösterildiği bilinmekte. Dizinin yönetmenliğini Hakan İnan üstlenirken senaryo ise Başar Başarır ve Emre Özdür’e ait. Dizi 60 dakikalık bölümler halinde 26 bölümden oluşmakta. Öyle ki, dizi reytingleri çok yüksek olsa bile 26. Bölümden sonra yayından kaldırılacağı ifade ediliyor. Serkan Çayoğlu dizi için hazırlıklarını sürdürmekte.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER