Şeref Bey ve Hükümsüz Dizileri 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Exxen platformunun merakla beklenen iki dizisine dair ilk fragmanlar geldi! Şeref Bey ve Hükümsüz dizilerinin ilk fragmanları ve detayları ise haberimizde.

Şeref Bey ve Hükümsüz Dizileri 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformuyla ilgili her geçen yeni bir bilgi daha geliyor! Platforma yeni diziler ve belgeseller ardı ardına ekleniyor. Platforma yeni eklenen ve çok ses getirmesi beklenen iki dizi ise Şeref Bey ve Hükümsüz. Bu iki diziden de ilk fragmanlar geldi! İşte Hükümsüz ve Eşref Bey’e dair tüm ayrıntılar haberimizde.

EXXEN PLATFORMU

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen Platformu ise 1 Ocak 2021 ile birlikte yayın hayatına başlaması bekleniyor. Platforma dair ise yeni haberler geliyor. Her geçen gün platformda yayımlanacak yeni dizilerin fragmanları ve oyuncu kadroları açıklanıyor. Eşref Bey ve Hükümsüz dizileri 1 Ocak itibariyle platformda yayımlanmaya başlayacak.

ŞERİF BEY

Şerif Bey dizi de oldukça gerek kadrosu gerek konusu gerekse de yapımcıları nedeniyle oldukça konuşuluyor. Haluk Bilginer gibi Emmy Ödülü alan başarılı bir oyuncunun başrol de olduğu dizi aynı zaman da yapımcısıyla da dikkat çekiyor. Dizinin yapımcısı ise Ayla ve Müslüm’ün dizilerinden tanıdığımız Mustafa Uslu.

HÜKÜMSÜZ

Mustafa Uslu Şerif Bey haricinde aynı zaman da Hükümsüz dizisinin de yapımcılığını üstlenmiş.  Kadrosunda Burçin Terzioğlu gibi önemli isimlere de yer veren dizi seyircilerin beğenisini afişi ile bile toplamayı başarmıştı.

Her iki dizide seyirciler tarafından merakla bekleniyor. Gerek konuları gerekse oyuncu kadroları ile diziler daha yayımlanmadan ilgileri üstlerine toparlamaya başardı. Dizlere dair ise ilk fragmanlar geldi…

İLK FRAGMANLER GELDİ!

Dizilere dair ise ilk fragmanlar yayımlandı. Fragmanlardan elde ettiğimiz bilgilere göre Şeref Bey dizisi kara komedi türünce olacak ve hayatı kaosa dönen Şerif karakterini merkeze alacak. Dizide Haluk Bilginer’in yanı sıra Songül Öden ve Ertan Saban gibi başarılı oyuncular da yer alıyor.

Hükümsüz dizisinde bu günlerde en büyük gerçeklerimizden biri olan kadına şiddet merkeze alınıyor dizinin sloganı ise “Engellenebilir her ölüm, cinayettir!". Dizide ise  Poyraz Karayel dizisinde tanınan başarılı ve genç oyuncu Burçin Terzioğlu var. Oynadığı Ayşegül karakteri ile tanılan güzel oyuncu başrol oyuncusu olarak kadroda yerini alıyor. Alican Yücesoy ve Hande Doğandemir gibi isimler de yine dizinin kadrosunda.

Mustafa Uslu ise Ayla, Müslüm ve Çiçero dışında Türk İşi Dondurma gibi Türk tarihinde yer alan önemli eserlerde imzası olan bir isim. Yapımcıları ve kadroları ile çok konuşturan bu iki dizinin ise ilerleyen zamanlarda nasıl devam edeceğini hep birlikte göreceğiz.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2020, 01:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin karataş
Hüseyin karataş - 3 hafta Önce

Kıredi. Çekmek.istiyorum

SIRADAKİ HABER