Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan Gerçekten Evleniyor Mu?

Dizinin yayınlanan 3 fragmanı evlilik hazırlıkları yapılan sahneleri ile dikkat çekerken Balca, Prens Seymen ve babaannenin görünmeyişi ise şüphelendirdi...

Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan Gerçekten Evleniyor Mu?

Fox TV’nin sevilen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı bu hafta 28.bölümü ile ekranlara gelmek için sabırsızlanıyor. Bu kez yeni bölümden 3 fragmanın art arda yayınlanması izleyicilerin heyecanını arttırdı. Yeni bölümde yapılan evlilik hazırlıkları dikkatleri çekerken eğlenceli sahneler ise izleyenlerin keyiflenmesini sağlıyor. Yeni bölümün tamamını izlemek için Cumartesi gününü sabırsızlıkla beklerken art arda yayınlanan 3 fragman da tekrar ve tekrar izleniyor.

Dizinin başrollerini ünlü oyuncular Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in paylaştığı Sen Çal Kapımı, uzun zamandır beklenen sahneleri fragmanda gösterdi. Serkan ve Eda karakterlerinin evlenmesi için sabırsızlanan izleyici kitlesi gördükleri karşısında adeta mutluluktan havalara uçtu. İzlenen sahneler arasında hamam partisi, kına gecesi ve düğün öncesi sahneler derken yayınlanan fragmanlar çok sevildi. İzlenenler karşısında daha da meraklanan izleyici, cumartesi gününü iple çekiyor.

Ancak diğer taraftan Eda ve Serkan’ı ayırmak için planlar yapan Balca, babaanne ve Prens Seymen’in görünmeyişi akıllarda soru işareti bıraktı. Ardından Eda’nın bizi artık hiç bir şey ayıramaz sözleri fragmana damga vururken olayların arkasında gizlenen kötü bir durumdan şüphelenildi.

İzleyiciler, iki sevgili için eğer evlenirlerse hikaye biter mantığı ile düşündüğü için arka planda yapılmış olan çifti ayırma planlarının varlığından şüpheleniyorlar.

Sen Çal Kapımı’nın yeni bölümü 23 Ocak Cumartesi günü 28. bölümü ile ekranlara gelecek. İzlenen fragmanlardan anlaşıldığı üzere yeni bölüm renkli sahneleri ekrana getirecek ancak gerçekten çift evlenebilecek mi? Eda ve Serkan’ın kolay ve sorunsuz bir şekilde evlenebileceklerine ihtimal vermeyen dizinin hayranları yeni bölümde de sorunlarla karşılaşacaklarını düşünmekte. Peki Eda ve Serkan gerçekten evlenebilecek mi? İşte bu sorunun yanıtını yeni bölümde izleyeceğiz. Cumartesi akşamını, bu sorunun cevabını öğrenmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

3 fragmanın yayına verilmesinin ardından izleyicilerden fazla sayıda yorumlar geldi. Bazıları içinde kötü bir his olup Serkan’ın geri dönemeyeceğini düşünürken diğer izleyiciler ise Balca’dan şüphelenip evliliği bozan bir planı olduğunu düşünmektedir. Eda’nın bizi kimse ayıramaz sözünden şüphelenen bir grup izleyici ise durumların, Eda’nın söylediklerinin tam aksi şeklinde gerçekleşeceğini yaptıkları yorumlarda yazdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER