Sen Çal Kapımı Eda, Serkan’ın Evlilik Teklifine Hangi Cevabı Verdi? 25. Bölüm

Ekranların sevilen dizisi Sen Çal Kapımı, evlilik teklifiyle çalkalanıyor. Serkan'ın Eda'ya evlilik teklifi etmesi ardından izleyiciler, Eda hangi cevabı verdiğini merak ediyor. Eda evet mi dedi yoksa hayır mı. İşte reyting rekoru kıran dizideki evlilik teklifi gelişmeleri.

Sen Çal Kapımı Eda, Serkan’ın Evlilik Teklifine Hangi Cevabı Verdi? 25. Bölüm

En çok sevilen ve en çok izlenen dizilerden biri olan Sen Çal Kapımı dizisi bugün yayımlanan bölümü ile yine izleyicileri kendine hayran bıraktı. Ekrana adete kitlenen seyirciler son bölümde Eda’nın Serkan’ın evinde kalması ve yakınlaşmaları ile işte gerçek aşk engel tanımıyor dedi. Serkan’ın Eda’ya olan düşkünlüğü her zamanki gibi yine büyüledi. Diğer yandan ise Balca hainplanlarına devam ederken arkadaşının yardımı ile ikilinin ilişkilerini bozmak istiyor. Bir önceki bölümde Balca karakterinin babaanne ile bir nevi ortaklık yaptığına şahit olmuştur. Çünkü hedefleri  aynı idi. Babaanne az önce izlediğimiz son bölümde Eda’ya apaçık tehditler savunurken bunu torununu koruduğu için yaptığını öne sürdü. Üstelik babaanne, Eda’ya Serkan’dan uzak durmasını aksi taktirde Bolat ailesinin tüm hayatını bir gecede bitireceğini söyledi. Eda bu duruma sessiz kalmayıp istediğini yapabilirsin cevabını verdi ancak belki de Serkan’a zarar gelmesinden korktuğu için sonraki bölümlerde babaannesini dinlemek zorunda kalacaktır. Oysa seyirciler ne olursa olsun bu çiftin birlikte olacağına inanıyor.

Evlenme Teklifi Etti

Son bölümde Pırıl ve Engin’in yıldırım nikahına şahitlik etmiştik. İkisinin birbirlerine iyi gelen tavırları ve anlayışlı olmaları herkesi çok mutlu etmiş olmalı. Çünkü Pırıl’ın ailesi ile olan ilişkisi hepimizi düşündürttü. Dizi son dakikalarına yaklaşırken seyirciler Serkan Bolat’a gelen ihbar haberi ile adeta şok oldu. Bu durumu Balca mı yoksa babaanne mi planladı? Bu sorunun cevabını hep birlikte gelecek bölümde öğreneceğiz. Ancak sevilen dizinin gelecek bölüm fragmanında Serkan Bolat’ın evlilik teflifi ederken sesine tanıklık ettik ve aynı zamanda babaannenin bu işi bitir sözü acaba Serkan teklifi yapabilecek mi yoksa Eda ile Serkan’a yine ayrılık yolları mı gözüktü dedirtti.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2020, 02:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER