Sen Çal Kapımı dizisine yeni oyuncu! Sümeyra Koç kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisine Sümeyra Koç konuk oluyor. Sümeyra Koç kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisine yeni oyuncu! Sümeyra Koç kimdir?

Başrollerini Hande Erçel ve  Kerem Bürsin'in paylaştığı kadrosunda Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Melisa Döngel ve Elçin Afacan gibi başarılı isimlerin yer aldığı FOX TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisine yeni bir oyuncu konuk oluyor. Peki Sen Çal Kapımı dizisine konuk olan oyuncu kim?

Sen Çal Kapımı dizisine güzel oyuncu Sümeyra Koç konuk oluyor. Sümeyra Koç'un henüz hangi rolü canlandıracağı ise bilinmiyor. Birsen Altuntaş tarafından bir kaç bölüm konuk olacağı duyurulan Sümeyra Koç ise merak konusu oldu. Peki Sümeyra Koç kimdir, kaç yaşında, evli mi? İşte bu soruların cevapları haberimizde yer alıyor.

Sümeyra Koç Kimdir?

Sümeyra Koç, 27 Şubat 1987 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştirSümeyra Koç 1.70 boyunda ve 52 kilodur. Kahverengi gözlü ve balık burcudur.

 Bilgi Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler bölümü okurken değişim programı ile yurt dışına giderek eğitimini tamamlamıştır. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra İstanbul'a geri dönen Sümeyra Koç oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Galip Derviş dizisinde yaşamış ve Dilek karakterini canlandırmıştır. Daha sonra birçok dizi ve filmlerde yer almıştır.

Dizileri:

Lale Devri

Galip Derviş

Sana Bir Sır Vereceğim

Otel Divane

Kurt Seyit ve Şura

Günebakan

Kara Kutu

Kiralık Aşk

Fazilat Hanım ve Kızları

Filmleri:

Şevkat Yerimdar

Saruhan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER