Sen Çal Kapımı dizisine Yasak Elma'dan sürpriz isim! Aydan ve Ayfer aşk üçgeninde!

Sen Çal Kapımı' ya yeni oyuncu! En son Yasak Elma'da oynayan sürpriz isim Sen Çal Kapımı 'ya dahil oldu. Şef Alexander Zucco karakterini canlandıran isim Aydan ve Ayferi birbirine düşürerek ortalığın karışmasına neden olacak. Peki dizinin kadrosuna dahil olan oyuncu kim?

Sen Çal Kapımı dizisine  Yasak Elma'dan sürpriz isim!  Aydan ve Ayfer aşk üçgeninde!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini  Altan Dönmez'in  yaptığı  ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun yazdığı Sen Çal Kapımı her cumartesi FOX TV'de ekranlara geliyor. Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in paylaştığı dizinin kadrosunda ise; Neslihan Yeldan , Evrim Doğan, Melisa Döngel, Anıl İlter, İlayda Çevik, Elçin Afacan, Sarp Bozkurt , Başak Gümülcinelioğlu, İlkyaz Arslan  gibi isimler yer alıyor.

Dizinin kadrosuna Yasak Elma'da Nadir'i canlandıran Hakan  Karahan dahil oluyor. Şef Alexander Zucco karakterini canlandırak olan Hakan Karahan 24. bölüm ile dizide yer almaya başlayacak. Türkiye ve anadolu mutfağına ilgili ünlü bir şef olan Alexander hem Aydan' ı( Neslihan Yeldan) hem de Ayfer'i ( Evrim Doğan)  etkileyecek ve ortaya aşk üçgeni çıkacak. İkilinin ünlü şefi etkilemek için yaptıkları ise eğlenceli anlara neden olacak. İzleyiciyi bol kahkalı sahneler bekliyor...

Sen Çal Kapımı her cumartesi saat 20:00'de FOX TV ekranlarında yayınlanıyor.

Hakan Karahan Kimdir?

Hakan Karahan 1960 İstanbul doğumludur. Liseyi Robert Kolej' inde üniversite eğitimini ise  University of Miami'de işletme üzerine tamamlamıştır. İş hayatına başladığında çeşitli makale ve yazılar yazmıştır. Yazar, şair, şarkı sözü yazarı, senarist, oyuncu ve film yapımcısıdır. Hakan Karahan, 1.83 metre boyunda ve 80 kilodur.

Sağır Oda, Gölgesizler, Kaptan Feza, Ateşin Düştüğü Yer, Yüreğine Sor, Zeytin Tepesi, Kaçak, Kadın, Senden Bana Kalan, Gece,  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kasap Havası, Kervan,Yasak Elma gibi dizi ve filmlerde oynamıştır.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2020, 21:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER