Sen Çal Kapımı Dizisine Sürpriz İsim! Kerem Bursin'e Rakip Geliyor! Eda Evlenecek Mi?

Sen Çal Kapımı dizisine sürpriz isim dahil olacak! Sen Çal Kapımı'da Eda Yıldız ve Serkan Bolat'ı kara günler bekliyor. Eda'nın babaannesi Eda'yı tehditle bir başkası ile evlendirecek. Kerem Bursin'e rakip gelecek olan yakışıklı isim bomba bir transfer olacak.

Sen Çal Kapımı Dizisine Sürpriz İsim! Kerem Bursin'e Rakip Geliyor! Eda Evlenecek Mi?

Fox Tv'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı'ya sürpriz bir isim dahil oluyor. Kerem Bursin'e rakip gelecek olan yakışıklı isim işleri bir hayli karıştıracak! Eda ve Serkan'ı zor günler bekliyor. Sen Çal Kapımı hayranlarına kötü haber geldi. Eda ve Serkan yine ayrılacak! Sen Çal Kapımı dizisi Çarşamba akşamları Sadakatsiz dizisine karşı düşen reytinglerini Cumartesi gün değişikliği bir hayli toparlamıştı. Dizide son 2 bölümdür görmeye alışkın olduğumuz romantik Eda ve Serkan sahnelerine gelecek bölümlerde yerini ayrılığa bırakacak.

Sen Çal Kapımı dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Diziye yeni dahil olan Balca karakteri Eda ile Serkan'ın arasına girmeye çalışsada şimdilik başarısız oldu. Ancak dizinin son sahnesinde Eda'nın babaannesi şirkete yeni ortak olarak geldi. Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölüm fragmanında Eda'nın babaannesi'nin Balca ile iş birliği yapıp Serkan ve Eda'yı ayırmayı planaldığı görüldü. En can  alıcı sahne ise Eda'nın babaannesi Semiha Hanım'ın Eda'yı Serkan'dan ayrılmazsan hayatlarını mahvederim diye tehdit etmesi oldu.

Semiha Hanım'ın Eda'yı başka bir isim ile evlendirmek ve Serkan Bolat ve ailesinden oğlunun intikamını almak için döndüğü öğrenildi. Peki bu gelişmeler iışığında diziye dahil olacak yakışıklı isim kim merak edildi? Sen Çal Kapımı dizisinin senarist ekibi geçtiğimiz günlerde değişmişti. Ekibin değişimesiyle diziden Serkan'ın eski nişanlısı Selin karakteri ve Serkan'ın babası Alptekin diziden çıkarılmıştı. Yerlerine Eda'nın yeni rakibi olarak Balca karakteri ve Eda'nın babaannesi Semiha karakteri dahil olmuştu.

YENİ OYUNCULAR VE AYRILAN OYUNCULAR REYTİNGLERİ NASIL ETKİLEYECEK? 

Dizide tempoyu arttırmak adına Kerem Bursin'in canlandırdığı Serkan Bolat karakterine de rakip geliyor. Eda ile evlenmek için girecek olan yeni yakışıklı kim olacak şimdiden merak edildi. Dizinin hayranları diziye kimin gireceğini merakla araştırmaya başladı bile. Sosyal medyada bu isime dahi pek çok dedikodu dolansa da henüz net bir bigli yer almıyor.

Fox'un romantik komedisi Sen Çal Kapımı dizisindeki bu değişikliklerin reytinglere nasıl yansıyacağı ise merak konusu. İlerleyen günlerde dizideki yaşanan değişikliklerin reytinglere nasıle tki ettiğini göreceğiz.  

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2020, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER