Sen Çal Kapımı Dizisinde Sürpriz Ayrılık! Senaryo Tamamen Değişiyor

Fox'un romantik komedisi Sen Çal Kapımı dizisinde ayrılık yaşandı. Dizinin senaryosu tamamen değişiyor. Dizinin hayranları bu duruma tepkili.

Sen Çal Kapımı Dizisinde Sürpriz Ayrılık! Senaryo Tamamen Değişiyor

Fox TV'de yer alan Sen Çal Kapımı dizisinde ayrılıklar bitmiyor. Hande Erçel ve Kerem Bursin'in başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinde sürpriz ayrılıklar devam ediyor. Diziden 2 önemli oyuncu ve senaryo ekibi ayrıldı.

Sen Çal Kapımı dizisinin senaryosu tamamen değişti. Diziden önce Bige Önal ve Ahmet Mark Somers ayrılmıştı. Ardından sizisinin senaryo ekibi diziden ayrıldı.  Sen Çal Kapımı dizisinin senaryosu tamamen değişti. Diziye ayrılan oyuncular yerine İlayda Çevik ve Ayşegül İşsever dahil olmuştu. 

Sen Çal Kapımı dizisinin senaryosu tamamen değişti. Diziden önce Selin ardından Alptekin Bolat karakteri ayrılmıştı. Dizinin senaryo ekibi de diziden ayrıldı. Sen Çal Kapımı dizisi artık tamamen değişti. Dizide Serkan ve Eda'yı bol entrikalı günler bekliyor. 

Sen Çal Kapımı dizisi bugüne kadar daha komik tarafı ağır basar şekilde ilerlerken, artık bol entrikalı bölümlerle seyirci karşısına çıkacak. Bu durum seyirci tarafından reytinglere nasıl yansıyacak merak konusu.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER