Sen Çal Kapımı Dizisi Semiha ve Balca Dizinin Fişini Çekti! Mert Öcal Hangi Bölüm Giriyor?

Sen Çal Kapımı dizisine yeni giren Semiha ve Balca karakterleri seyirci tarafından sevilmedi. Eda'nın babaannesi Semiha diziye bomba bir giriş yaptı. Mert Öcal diziye ne zaman girecek?

Sen Çal Kapımı Dizisi Semiha ve Balca Dizinin Fişini Çekti! Mert Öcal Hangi Bölüm Giriyor?

FOX TV'nin Sen Çal Kapımı dizisinin yeni senaryosu hızlı başladı. Sen Çal Kapımı dizisinin senaryo ekibi geçtiğimiz haft değişmişti. Diziden Selin ve Alptekin Bolat karakterleri çıkarılmış yerlerine Semiha ve Balca karakterleri girmişti.

Kerem Bursin ve Hande Erçel'in başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinin yeni karakterleri diziye hızlı bir giriş yaptı. Fox'un romantik komedisi Sen Çal Kapımı dizisine Eda'nın babaannesi Semiha hanım karakteri girdi. Ancak bu geliş seyircileri sevindirmedi.

Serkan Bolat ve Eda tam yakınlaşmışken, Balca ve Semiha dizinin çiftini ayırmaya başladı bile. Ancak bu ayrılık seyirci tarafından klasik bulundu ve şimdiden tepkilere neden oldu. İlayda Çevik ve Ayşegül İşsever Sen Çal Kapımı dizisine hızlı bir giriş yaptı. Ancak Eda'yla arasını düzeltmeye geldiğini söyleyen Semiha Hanım'ın Eda ile Serkan'ı aramaya çalışarak bunu yapması seyirci tarafından manasız bulundu. 

SEN ÇAL KAPIMI REYTİNGLERİ 

Çarşamba akşamları Sadakatsiz dizisinin başlamasıyla reytingleri düşen Sen Çal Kapımı, kanalın diziyi Cumartesi akşamlarına almasıyla yükselişe geçmişti. Ancak dizinin monoton geçmemesi için senaryo ekibi değiştirilmiş ve diziye yeni karakterler katılmıştı. Dizinin reytingleri şimdilik inişli çıkışlı bir grafik sergiliyor. Yeni karakter Semiha hanım ve diziye yeni girecek olan Survivor eski yarışmacısı Mert Öcal diziye nasıl bir etki yaratacak merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2020, 02:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER