Sen Çal Kapımı Balca Açıklama Yaptı! İlayda Çevik Neler Söyledi?

Sen Çal Kapımı isimli dizi oyuncusu İlayda Çevik oynadığı Balca karakteri hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Sen Çal Kapımı Balca Açıklama Yaptı! İlayda Çevik Neler Söyledi?

Ekranların sevilen dizisi Sen Çal Kapımı son bölümlerinde oyuncu kadrosuna İlayda Çevik’i katmıştı. Çevik, dizide Balca isimli karakteri canlandırıyor. Ancak dizideki hamleleri ile dizinin hayranlarını kızdırdı gibi duruyor çünkü Balca karakteri senaryo gereği Eda ve Serkan çiftinin ilişkilerini bozmak için uğraşlar vermekte. İlayla Çevik ise dizi ekibinin kendisini iyi karşıladığını, kolay bir şekilde adapte olabilmeyi başardığını ve halinden memnun olduğunu açıkladı. Peki ilerleyen bölümlerde Balca Kocak karakteri neler yapacak?

Oyuncu, son olarak Atv’nin dizisi Gel Dese Aşk isimli dizide Bahar isimli karakterle yuva yıkan bir kadını oynamıştı. Aynı şekilde Sen Çal Kapımı’da da benzer bir rolü üstlenmekte. Ancak Balca bir dönüşüm yaşayacak.

İlayda Çevik oynadığı karakter hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Seyircilerin dizide Balca’nın sadece bir kısmına şahit olduklarını ancak bunun yanında göremedikleri farklı bir kısmı da olduğunu söyledi. Bir oyuncu olarak karakterin görülmeyen kısmı üzerinde düşünüp çalıştığını, ilerleyen bölümlerde de izleyicilerin Balca’nın henüz bilinmeyen hali ile karşılaşabileceklerini açıklayan bir konuşmaya imza attı.

Balca’nın yaşayacağı değişim ve dönüşüm dizide güçlü bir yansıma oluşturabilir. Çevik, oynadığı karakter hakkında dişi ve dişli bir karakter olduğunu var olan hikayede ise çatışma yaratmak için projeye dahil olduğu yorumunda bulundu. Aynı zamanda bu çalışmaları sürdürürken ince bir çizgi üzerinde olduklarını ve kendisinin de yapabileceğinin en iyisini ortaya koymak için çabaladığını söyledi.

Balca’nın değişimi ve dönüşümü herkesi çok şaşırtacak. Çevik sözlerine canlandırdığı Balca isimli karakterin dönüşümünün hem kendisini hem de seyircileri oldukça şaşırtacağını söyledi. Rolünü oynadığı zaman kendisinin de etkilenebileceği bir dönüşüm içine girebileceğini düşünüyor.

Peki Balca nasıl bir dönüşüm yaşayacak? Bu sorunun cevabını hep birlikte dizinin ilerleyen bölümlerinde öğreneceğiz…

İlayda Çevik kimdir?

22 Aralık 1994 tarihinde Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. 1.72 boyunda 55 kilo ve oğlak burcudur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. İlk kez 2013 yılında Karagül isimli dizide rol alarak oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. Gel Dese Aşk, Sen Anlat Karadeniz, Savaşçı, İsimsizler, Bir Cenaze, Kızım İçin ve Sen Çal Kapımı isimli projelerde oynamıştır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Honeywell 1758
Honeywell 1758 - 2 hafta Önce

Iyyy bunu da hiç sevmiyommmm

SIRADAKİ HABER