Şehit ailelerinden Tuğba Ekinci'ye büyük onur

'O Şimdi Asker' şarkısıyla müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Tuğba Ekinci dediğini yapıp ünlü modacı Nur Yerlitaş hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.Tuğba Ekinci'nin bu davranışı ise büyük beğeni almıştı.

Şehit ailelerinden Tuğba Ekinci'ye büyük onur

Nur Yerlitaş'ın geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davette 'Şehitler' için kullandığı skandal sözler tepki çekmeye devam ediyor.Ünlü modacı Nur Yerlitaş 'Şehitler' ile ilgili olarak , "Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter" ifadelerini kullanmıştı.Bu sözlerin ardından Nur Yerlitaş'ı eleştiren Tuğba Ekinci, "Bu işin peşini bırakmayacağım. O bu camiadan silinecek" demişti.

Tuğba Ekinci , Nur Yerlitaş'ı, “halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” ve “devletin egemenlik alamatlerini aşağılama” suçlarından cezalandırılması istedi.

Türkiye Harp Malulu Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği , Nur Yerlitaş’a şehitler için sarfettiği sözleri nedeniyle dava açan Tuğba Ekinci’ye teşekkür ederek , plaket verdi.

Dernek başkanı Önder Çelik ise şöyle konuştu: "Hepimiz bu vatan ve bayrak için canımızı feda etmeye hazırken; kendini bilmez, soysuz sopsuz, hadsiz, cibilliyetsiz insanlara karşı gösterdiği duruş ve örnek davranışı için Tuğba Ekinci'ye bu plaketi ve rozeti takdim ediyoruz."

YORUM EKLE