Sefirin Kızı 4 Ocak yeni bölüm neden yok? Sefirin Kızı neden yayınlanmıyor?

Star TV dizisi Sefirin Kızı 4 Ocak Pazartesi günü yeni bölümü yayınlamadı. Dizinin hayranları Sefirin Kızı yeni bölüm neden yok ve ne zaman yayınlanacak gibi soruların cevabını merak ediyorlar. Dizinin 35. bölüm ayrıntıları ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

Sefirin Kızı 4 Ocak yeni bölüm neden yok? Sefirin Kızı neden yayınlanmıyor?

Star TV ekranlarında beğeniyle izlenen Sefirin Kızı dizisi normal şartlarda 4 Ocak Pazartesi günü yeni bölümüyle (35. bölüm) ekranlara gelmesi gerekiyor ancak dizi bu hafta yayınlanmayacak. Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül'ün rol aldığı Sefirin Kızı dizisi bu hafta yok. Dizi hayranları yeni bölümün yayınlanmamasıyla birlikte dizinin neden yayınmadığı, erken final yapıp yapmadığı gibi bir çok soru işaretiyle başbaşa kaldı. Dizinin yeni bölümünün yayınlanacağı tarihle ilgili ise yeni gelişmeler yaşandı.

SEFİRİN KIZI NEDEN YOK?

Star TV ekranlarında reyting rekorları kıran Sefirin Kızı dizisi 4 Ocak Pazartesi günü yayınlanmayacak. Yayın akışından alınan bilgiye göre 35. bölüm pazartesi günü yok. Yılbaşı tatili nedeniyle Sefirin Kızı dizisi 35. yeni bölüm 11 Ocak Pazartesi günü izleyicilerine yeniden merhaba diyecek. Sevilen dizi 1 hafta ara vererek yeniden sevenleriyle Star TV ekranlarında buluşacak.

35. bölüm fragmanının yayınlanmaması da izleyicileri şüpheye düşürmüştü. Son bölümde Gediz'in Sancar'ı öldürme düşünceleri dizinin ana hatlarını oluşturdu. Sancar ve Gediz arasında yaşanan gerilim kavgayla mı yoksa barışla mı sonuçlanacak herkes tarafından merak ediliyordu. Kahraman'ın sorduğu “Bundan sonra özgür bir yarıcının oğlu mu olacaksın yoksa mapus bir Sancar Efe mi?” sorusu ise son bölüme damga vuran cümleler arasında yer aldı. Buna karşılık olarak Sancar'dan ise “Mapus bir Sancar Efe” yanıtı gelmişti.

İki aşık adamın mücadelesi Star TV ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor. 4 Ocak Pazartesi günü yayınlanmayan 35. yeni bölüm izleyicilerle bir hafta ara vererek yeniden ekranlarda olacak. Sefirin Kızı hayranları yayınlanacak yeni bölümü 11 Ocak 2021 Pazartesi günü Star TV ekranlarından izleyebilecekler.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER