Seda Sayan Kayıp Kızları Buldu

Gaziantep'te kaybolan kız kardeşlerin bulunması için büyük çaba sarf eden ünlü şarkıcı Seda Sayan'ın çabalarının sonuç verdiği açıklandı.

Seda Sayan Kayıp Kızları Buldu

Son zamanlarda ekranlarda sunmuş olduğu evlilik programı ile yer alan ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan hayırlı bir işe vesile olduğu için oldukça mutlu olduğunu dile getirdi. Gaziantep'li sevgilisi Erkan Çelik ile dolu dizgin bir şekilde ilerleyen ilişkilerinin ardından yardımsever kişiliği ile de dikkat çektiği öğrenildi. Geçtiğimiz günlerde Gaziantep'te ortalardan kaybolan ve kayıp oldukları belirlenen iki kız kardeşin ailesi polise başvurduktan sonra medya aracılığı ile vatandaşlardan yardım istemişti. 

Gaziantepli olan Erkan Çelik bu konuda duyarlı bir şekilde olaya yaklaşarak kız kardeşlerin bulunması için büyük çaba sarf etmiş iki kardeşin fotoğrafını sosyal medya adresinden paylaşmıştı. Ardından bu fotoğrafların sosyal medya takipçileri tarafından da paylaşılmasını rica etmiş ve daha çok kişiye ulaşabilmek için bu konuda bir çalışma yaptığını açıklamıştı. Ardından duruma sessiz kalmak istemeyen Seda Sayan'da sevgilisi tarafından yapılan bu paylaşımı takipçileri ile kendi sayfasından paylaşılmıştı. 

Güvenlik güçlerinin çabası ve ardından sosyal medyada başlatılan seferberlik sonrasında bugün iyi haberler geldi be iki kız kardeşin bulunduğu ortaya çıktı. Bunun ardından Erkan Çelik bu haberi sosyal medya hesabından büyük bir sevinç içerisinde paylaşarak mutlu olduğunu dile getirdi. Olayın ardından aynı şekilde Seda Sayan'da sevgilisinin paylaşımını tekrar paylaşarak konu hakkındaki mutluluğunu tekrar gündeme getirmiş oldu. 

YORUM EKLE