Savaşçı dizisine 2 yeni sürpriz isim dahil oluyor! Savaşçı ne zaman, hangi kanalda başlayacak?

Savaşçı dizisi yeni sezonuna yeni oyuncular dahil etmeye devam ediyor. Edinilen bilgilere göre kadrosuna 2 başarılı ,genç ve yakışıklı isim dahil oldu. Ekin Mert Daymaz ve Survivor' dan tanınan Anıl Tetik Savaşçı' nın kadrosunda!

Savaşçı dizisine 2 yeni sürpriz isim dahil oluyor! Savaşçı ne zaman, hangi kanalda başlayacak?

Ocak ayında yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek olan Savaşçı dizisi hazırlıklarına hızla devam ediyor. Yeni sezonu ile kadroya birçok ismide dahil ediyor. Başrol oyuncusu Berk Oktay'ın  ve birçok ismin diziden ayrılması ile final yapacağı konuşulan  iddiaların aksine yeni sezona çok güçlü girmeyi planlıyor.

100. bölümü ile ekranlara geri dönecek olan Savaşçı dizisine Ekin Mert Daymaz ve Anıl Tetik' de dahil oldu.  Daha öncede diziye katılan yeni isimler duyurulmuştu. Bu isimler ise şöyle; Erkan Meriç, Tamer Karadağlı ve Ediz Hun.

Başrollerinde Sarp Levendoğlu ve Murat Serezli'nin yer aldığı Savaşçı dizisinin ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı ise merak konusu oldu. İşte diziye dair merak edilenler ..

Savaşçı dizisine geri sayım başladı!

Ocak 2021 'de yayın hayatına yeni kadrosuyla kaldığı yerden devam edecek.

Savaşçı hangi kanalda yayınlanacak?

FOX TV ekranlarında yayınlanan dizinin kanalı değişti. Kanal D ekranlarında başlayacak.

Savaşçı dizisinden ayrılan isimler kimler?

Eski sezonda olup yeni sezonda dahil olmayan isimler şöyle; Berk Oktay, Elit Andaç Çam, Ogeday Girişken, Feyza Sevil Güngör ve Kayıhan Kızılırmak .

Diziye katılan yeni isimler kimler?

Ekin Mert Daymaz, Ediz Hun, Anıl Tetik, Erkan Meriç ve Tamer Karadağlı

Diziye  ilk olarak Erkan Meriç dahil oldu. Daha sonra Tamer Karadağlı  katılarak Göktürk  Albay karakterini canlandıracağı öğrenildi. Ediz Hun ise Göktürk Albay'ın  babası rolünü üstlenecek.

Dizinin yeni sezonu koronavirüs salgını hem de değişen kadrosu nedeni ile gecikti fakat yeni sezonunun çok iddialı olduğu kadrosundan da belli oluyor. Savaşçı 100. bölümü ile çok yakında başlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER