Salgın Sonrası Vizyona Girmesi Beklenen Filmler

2021 yılında pandemi dolayısıyla ertelenen birçok yapımın vizyona girmesi bekleniyor. Ertelenen filmler sırasıyla yayımlanacak! İşte o filmler...

Salgın Sonrası Vizyona Girmesi Beklenen Filmler

Macera, aksiyon, komedi, bilim kurgu, korku, animasyon... Tür fark etmeksizin tüm sinema severler kırmızı koltuklarda beyaz perdeye kilitlenip patlamış mısır yemeye hasret kalmış durumda. Salgının sonlanması durumunda 2021 yılında salgın sürecinde çekimi devam eden birçok kaliteli yapımın da vizyona girmesi bekleniyor. Sinemaların açılması uzak bir ihtimal bile olsa Netflix, HBO Max, Disney Plus gibi hizmet sağlayıcıları aracılığı ile bu filmlerin evlerimize ulaşma ihtimali yüksek.

Salgın sebebi ile seyirciyle buluşması beklenen birçok yapım ertelenmek zorunda kaldı. Devamlı değişen vizyon tarihleri de heyecanla beklenen birçok Marvel süper kahraman filmlerinin 2021 yılına birikmesine sebep oldu.

Tabii liste sadece bununla sınırlı değil animasyondan aksiyona, maceradan bilim kurguya birçok yapımı bu yıl seyirci ile buluşması bekleniyor.

Vizyona girmesi gereken filmlerden bazıları ise çocukluğumuzun unutulmayacak hatıralarından Tom ve Jerry'nin sinema filmi, Morbius, James Bond film serisinin yeni filmi No Time To Die, Marvel evreninden Yenilmezler kadrosunun üyesi Black Widow'un tekli karakter filmi, otomobil ve aksiyon tutkunlarının gözdesi Hızlı ve Öfkeli 9, Hayalet Avcıları serisinin uzun aradan sonra gelen devam filmi Ghostbusters: Afterlife, Marvel evreninden Örümcek Adam'ın ezeli düşmanlarından Venom'un tekli karakter filminin devam serisi olan Venom: Let There Be Carnage, son dönemlerde çocukların gözdesi haline gelmiş olan Çılgın Hırsız serisinin küçük sarı karakterlerinin maceralarını anlatan Minions: The Rise of Gru, Sony Playstation oyun konsolunun efsanevi oyun serisi Uncharted'ın beyaz perde uyarlaması, kadrosu ile beklentileri yükselten Jungle Cruise, DC Comics karikatürlerinden uyarlanmış olan İntihar Timi adlı suçlulardan oluşan ve iyilik yaparak karşılığında hapis cezalarından kurtulmaya çalışan ekibin devam filmi The Suicide Squad 2, Yıldız Savaşları kalitesinde bir bilim kurgu yapımı olması beklenen Dune, The Eternals, aksiyon konusunda tatmin etmekte asla başarısız olmayan Tom Cruise'un başrolünü oynadığı Görevimiz Tehlike filmlerinin yedinci serisi, diğer filmlerdeki oyuncuların da bir araya geleceği ve üç farklı Örümcek Adam'ı aynı filmde göreceğimiz merak uyandıran Spider-Man 3 ve umarız bilim kurgu alanında çağ atlatmış bir yapıma yakışır bir devam filmi yaparlar diye düşündüğümüz The Matrix 4.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER