Şahan Gökbakar nerede? Şahan Gökbakar hasta mı?

Sosyal medyayı en etkin kullanan kişiler arasında yer alan Şahan Gökbakar nerede? Şahan Gökbakar, tüm sosyal medya hesaplarını kapatarak sessizliğe bürünmesi hayranları tarafından merak ediliyor. Peki Şahan Gökbakar nerede? Şahan Gökbakar hasta mı?

Şahan Gökbakar nerede? Şahan Gökbakar hasta mı?

Recep İvedik serileriyle kalplerdeki yerini alan Şahan Gökbakar sosyal medyayı ve toplumsal konuları en iyi takip eden ve hayranlarıyla paylaşan bir isimdi. Ancak Şahan Gökbakar'dan çok uzun süredir haber alınamıyor. Peki Şahan Gökbakar nerede? Şahan Gökbakar'dan sosyal medya hesaplarını neden kapattı!

Şahan Gökbakar hasta mı?

Sosyal medyada Şahan Gökbakar'ın mide ameliyatı olduğunu ancak ameliyatın pek iyi geçmediği bilgisi haricinde oyuncuyla ilgili bir açıklama yok. Şahan Gökbakar mide ameliyatı olduğunu ve bu sebeple ameliyat iyi geçmediği söyleniyor.

Şahan Gökbakar neden yok?

Şahan Gökbakar instagram ve twitter adreslerini kapatarak sessizliğe büründü. Şahan Gökbakar hayranları da oyuncuyu merak ediyor ancak Şahan'dan henüz bir açıklama gelmiş değil.

Hayranları kardeşi Toğan Gökbakar ile eşi Selin Gökbakar'a ulaşmak ve bilgi almak istiyor ancak eşi sosyal medyada tanımadıklarını kabul etmiyor. Bu sebeple ikiliye yakın birinden haber alır almaz sizlerle paylaşacağız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER