Sadakatsiz Melis Sezen Dünyaya Açıldı! Sadakatsiz Derin Dünyaya Açılıyor!

Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen büyük bir sıçrayış yaşıyor. Sadakatsiz dizisiyle adeta hayatı değişen Melis Sezen dünyaya açılıyor! Dünya starlarını geride bıraktı!

Sadakatsiz Melis Sezen Dünyaya Açıldı! Sadakatsiz Derin Dünyaya Açılıyor!

Sadakatsiz dizisinde Derin Güçlü karakterine hayat veren Melis Sezen'in hayatı adeta değişiyor. Melis Sezen'in Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat vermesi büyük bir yükselişe sebep oldu. Öyleki Melis Sezen dünyaca ünlü yıldızları geride bıraktı. Kanal D'ninm reyting rekotmeni dizisi Sadakatsiz'de evli bir adamla ilişkisi olan genç bir kızı canlandıran Melis Sezen oyunculuğu ile oldukça beğenilmişti. 

İngiliz Doctor Foster dizisinin uyarlaması olan Sadakatsiz dizisi tanıtımının yayınlanmasından itibaren reytinglerde zirvede. Dizide en parlayan isim ise Melis Sezen oldu. Sadakatsiz dizisinde Derin Güçlü adlı karakteri canlandıran Melis Sezen'e sosyal medyadan pek çok eleştiri vardı. Tabi ki bu eleştiriler oynadığı Derin karakterineydi. Melis Sezen'in kaderi adeta Sadakatsiz dizsiyle değişti. Melis Sezen dünyanın en büyük sinema veri tabanı olan Internet Movie Database’ın (IMDb) ‘starmetre’ listesinde büyük bir yükselişe geçti.

Güzel oyuncu Melis Sezen IMDb'nin sitenin dünya listesinde 78’inci olarak Türk oyuncular arasında zirveye yerleşti. Melis Sezen, sitenin ismi en çok aranan, hakkında en çok konuşulan oyuncularında biri oldu. Melis Sezen dünya listesinde ilk 100’de yer alan tek Türk oyuncu unvanını kazandı. Daha önce Hayat Bazen Tatlıdır, Bizim İçin Şampiyon,Leke, Ya İstiklal Ya Ölüm adlı yapımlarda yer almıştı. Ancak sıçrayışını Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin Güçlü karkateri ile yaptı. Melis Sezen'i Türk kadın oyuncular arasında Funda Eryiğit, Öykü Karayel ve Hande Erçel izledi. 

Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un başrolünde yer aldığı Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı evli bir adamla yasak aşk yaşayan Derin karakterini canlandıran Melis Sezen, verdiği bir röportajda "Aslında Derin'i çok fazla seven ve bağ kuran var" demişti. Melis Sezen Derin karakterini canlandırmak nasıl bir duygu sorusuna ise “Derin yanlış kişiye aşık olmuş bir genç kız. Bir oyuncu için böylesine duygu yoğunluğu ve değişkenliği olan bir karakteri canlandırmak hem zorlayıcı hem de daha da keyifli bence. Bu yüzden Derin’i çok sevdim ve ona hayat verdiğim için çok mutluyum” demişti.

IMDb “starmetre” listesinde 78. olan Melis Sezen’in önünde Scarlett Johansson ve Olivia Cooke var. Türkiye'den erkek oyuncular arasında ise listede sadece Haluk Bilginer yer alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER