Sadakatsiz İzleyicilerine Kötü Haber

Sadakatsiz dizisinin bu hafta yayınlanmayacağı öğrenildi. Dizinin son bölümünde olanlar ve dizinin hangi tarihte yayınlanacağına ilişkin detaylar haberimizde.

Sadakatsiz İzleyicilerine Kötü Haber

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'in bu hafta yayınlanamayacağı öğrenildi. Sadakatsiz dizisinin yılbaşı arası vermesi nedeni ile yayınlanmayacağı açıklandı.Sevilen dizinin bu hafta yayınlanmayacak olması ile birlikteyeni bölümü ise 13 Ocak'ta ekrana gelecek. Ekranların gözde dizisi Sadakatsiz her Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşuyor. Sağlam oyuncu kadrosu ve senaryosu ile izleyenleri ekran başına toplayan dizi, izleyiciler tarafından merakla takip edilip beğeniliyor. Dizinin başrollerinde ise başarılı oyuncu Cansu Dere ve yakışıklı oyuncu Caner Cindoruk'un bulunduğu Sadakatsiz dizisi Kanal D ekranlarında bu hafta yayımlanmayacak. Diziyi ilgi ile takip eden izleyiciler geçen hafta heyecanın dorukta olduğu sahnelerin devamını bu hafta izleyemecekleri için hayal kırıklığına uğradı. Doktor Asya, Volkan ve Derin arasında ki sert rüzgarlar esmeye devam ediyor. Bu hafta yayınlanmayacak olan bölüm ise 13 Ocak çarşamba günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Peki, geçen hafta Sadakatsiz dizisinde ne oldu?

 SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

 Kanal D'nin sevilen dizisi olan Sadakatsiz 30 Aralık Çarşamba günü yayımlanmış olan bölümde Doktor Asya'ya saldıran kişinin kim olduğu ortaya çıktı. Doktor Asya'nın uğradığı saldırı sonucunda hem Asya ve Ali, Volkan ve Derin tarafında sürpriz sonuçlar doğurur. Bahar ve Mert'in ilişkileri ise bu sefer yeni bir imtihandan geçerken, Gönül ise kızının evliliği için ipleri kendi elinden bırakmamaya oldukça kararlıdır. Vakıf yararına yapılacak olan kermes bütün herkesi bir araya getirirken, kuşkularının peşinden giden Derin bazı gerçekler ile deyim yerindeyse adeta burun buruna gelecektir. Derin Volkan'a ait bir ikinci telefon bulması ile birlikte akıllarda büyük bir soru işareti beliriyor, acaba Derin'de Doktor Asya ile aynı şeylerle mi karşılaşacak? Derin'in bulduğu Volkan'ın ikinci telefonunda neler saklı? Merak edilen bütün bu soruların cevabı 13 Ocak çarşamba günü yayınlanacak olan bölümde saklı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER