Sadakatsiz Fırat kimdir? Mehmet Çelik kim, kaç yaşında nereli? Sadakatsiz Fırat amacı ne?

Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisine bir transfer daha gerçekleşti. Sadakatsiz Fırat kimdir? Sadakatsiz Fırat karakterini oynayna Mehmet Çelik nereli, kaç yaşında? Sadakatsiz Fırat'ın amacı ne? İşte Sadakatsiz dizisinde Fırat'ın yeni rolü!

Sadakatsiz Fırat kimdir? Mehmet Çelik kim, kaç yaşında nereli? Sadakatsiz Fırat amacı ne?

Çarşamba akşamların en çok izlenen dizisi Sadakatsiz yeni bölümde diziye dahil olan Fırat kimdir? Sadakatsiz Fırat rolünü kim oynuyor? Yayınlandığı her çarşamba rekorlar kıran Sadakatsiz kadrosunu da güçlendirerek yoluna devam ediyor. Diziye bu hafta dahil olacak Sadakatsiz Fırat'ı tanıyalım!

Sadakatsiz Fırat kimdir?

Kanal D ekranların sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinde Fırat rolüyle rol alan oyuncu Mehmet Çelik! Peki Mehmet Çelik kimdir? Nerelidir, kaç yaşındadır?

Mehmet Çelik kimdir?

1989 doğumlu yakışıklı oyuncu Mehmet Çelik, Baba Candır dizisiyle hatıralarda yer alıyor. Aydın Üniversitesi Drama ve oyunculuk bölümü mezunu Çelik, Bayburtlu. Arka Sokaklar, Recep İvedik gibi dizi ve filmlerde rol alan oyuncu çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisine katıldı.

Sadakatsiz Fırat'ın amacı ne?

Sadakatsiz dizisinde Fırat, Asya'nın yeni sevgilisi olarak diziye katıldı. Turgay Güngör'ün Asya'yı Volkan kadar hakettiğini düşünürsek Sadakatsiz Fırat Asya'nın kalbini kazanmaya başaracak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER