Sadakatsiz Dizisinde Bu Kez Derin Aldatılıyor! Volkan’ın Derin’i Aldattığı İsim İse Hiç Yabancı Değil

Sadakatsiz dizisi yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren seyirciler tarafından çok sevilmiş dizi oyuncularının karakterleri canlandırmaları ise takdir toplamıştı. İlk bölümden itibaren Asya’nın eşi tarafından aldatılma hikayesini işleyen dizi her yeni bölümde izleyicilerin nefesini kesmeye devam ediyor.

Sadakatsiz Dizisinde Bu Kez Derin Aldatılıyor! Volkan’ın Derin’i Aldattığı İsim İse Hiç Yabancı Değil

Dizinin 12. bölümü ise bu akşam seyirciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Yeni bölümde Volkan’ın eşi Asya’yı aldattığı karakter Derin bu kez doktora yaşattıklarının aynılarını yaşayabilir! Yayımlanan ön izlemede Derin’in Volkan’a ait ikinci bir telefon bulması kafaları karıştıracak gibi duruyor. Derin’in yakın çevresi tarafından yapılan bir uyarı sonucu Derin Volkan’ın eşyalarını karıştırıyor ve ilk bölümlerden hatırlanacağı gibi Asya’nın ikinci telefonu bulması gibi benzer bir sahne yaşanıyor. Volkan Derin’i aldatıyor mu? İşte detaylar…

Yeni bölümü 30 Aralık olan dizinin 12.bölüm 2. Fragmanı yayımlandı. Fragmanda görülenler ise çok konuşulacak. Cansu Dere ve Caner Cindoruk dizinin başrol karakterlerini canlandırıyor. Yeni yayımlanan fragmanda Derin kendisine gelen uyarı sonrasında iddianın doğru olabileceğinden şüphelenip Volkan’ın eşyaları arasında ikinci bir telefon arıyor. Birkaç dakika sonra aradığını bulan Derin’in yaşadığı şok ise Asya’ya yaptıklarının bedelini ödüyor dedirtti.

Gerçekten Bir İhanet Söz Konusu Mu?

İzlenen fragmanda Derin karakteri Volkan’ın kendisinden sakladığı farklı bir telefonu bulduğunda hayal kırıklığına boğuluyor ve korkuyor. Gerçekten Volkan’ın onu aldatmış olması ihtimali bile Derin’i deliye döndürürken ilerleyen bölümlerde ikisi arasında neler yaşanabileceği merak konusu.

Volkan aldatarak ayrıldığı eski eşi Asya’ya olan duyguları karşısında kendine engel olamıyor. Son bölümlerde Asya’ya olan hamleleri ile gündeme gelen Volkan, Derin ile evli olmasına rağmen eski karısını kıskanmaya devam ediyor. Turgay ve Asya’yı bir arada görmeye tahammül edemeyen Volkan, ikiliyi bir arada gördüğü zaman verdiği tepkilerle seyircinin tepkisini çekmişti. Bu bölümde de olaylar durulmaya başlamayacak gibi… Üstelik Asya’yı Turgay ile birlikte gördüğü zaman eski eşini gizli yerde sıkıştırıp sorguya çekmiş, Derin ise bu durumda Volkan ile ilişkisini sürdürmeye devam etmişti. Asya yeni bölümde Volkan’ın kıskançlığı konusunda hangi hamleleri yapacak? Bu sorunun cevabını dizinin bu akşam yayınlanacak olan bölümünde öğreneceğiz.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 18:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER