Reha Özcan Mucize Doktor'dan ayrılıyor mu? Adil Hoca'ya veda vakti!

Mucize Doktor dizisinde üzen ayrılık yaşanarak Adil Hoca karakterine can veren Reha Özcan'ın kadrodan ayrıldığı öğrenildi. İşte detaylar..

Reha Özcan Mucize Doktor'dan ayrılıyor mu? Adil Hoca'ya veda vakti!

FOX TV'nin fenomen dizisi Mucize Doktor'da flaş ayrılık! 

MF Yapım imzalı, senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp'ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan ve Aytaç Çiçek'in oturduğu FOX TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor'da flaş ayrılık yaşandı. Usta oyuncu Reha Özcan kadrodan ayrıldı. Reha Özcan Mücize Doktor dizisinde Adil Erinç karakterini canlandırıyordu.

Reyting rekortmeni Mucize Doktor dizisinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizinin kadrosunda Onur Tuna, Taner Ölmez, Sinem Ünsal Reha Özcan, Murat Aygen, Bihter Özdemir, Merve Bulut,Hazal Türesan, Hayal Köseoğlu, Hakan Kurtaş ve Fırat Altunmeşe gibi başarılı isimlerin yer alıyor. Son olarak ise usta oyuncu Zerrin Tekindor diziye dahil olmuştu. Vuslat karakterini canlandıran Zerrin Tekindor, Ezgi Asaroğlu'nun canlandırdığı Ezo karakterinin annesi ile olarak diziye dahil olmuştu.

Bu sezon üzen bir ayrılık yaşanarak Mucize Doktor'da dizinin başından beri yer alan  ve Güneş karakterine can veren Korhan Herduran diziye veda etmişti. Şimdi ise usta oyuncu Reha Özcan'da dizinin kadrosundan ayrılıyor. Senaryo gereği ölerek dizinin kadrosundan bu akşam yayınlanacak olan 49. bölüm ile veda edecek. Dizi severler ise bu duruma çok üzülüyor. Ali Vefa'nın manevi babası olan Adil Hoca'nın ölümünden sonra ise nasıl olacağı merak konusu oldu. Mucize Doktor her perşembe saat 20:00'de FOX TV'de yayınlanıyor.

Reha Özcan kimdir?

5 Temmuz 1965 tarihinde Bingöl'de dünyaya gelmiştir. Tam adı Ragıp Reha Özcan'dır. Kendisi gibi oyuncu Serhat Özcan ile kardeştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden 1987 yılında mezun olmuş ve  aynı yıl Trabzon Devlet Tiyatrosu'na çalışmaya başlamıştır . Daha sonra  sırasıyla İstanbul ve Antalya'ya atanarak devlet tiyatrolarında çalışmaya devam etmiştir. Devlet tiyatrolarından birçok dizi ve filmlerde yer almıştır. Reha Özcan'ın yer aldığı dizi ve filmlerden bazıları ise şunlardı: İstanbul Kırmızısı, Unutursam Fısılda, Kor, Ölü ya da Diri, Suskunlar, Yangın Var, Buhar, Kurtlar Vadisi Pusu, Maral, Üsküdar'a Giderken, Gecenin Kraliçesi, Öyle ya da Böyle.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayhan kanmaz
Ayhan kanmaz - 3 ay Önce

İhtiyaç kedisi 25"000

SIRADAKİ HABER