Ramo Dizi Setinde Gergin Anlar

Sevilen dizinin setinde gergin dakikalar yaşandı. Konunun detayları haberimizde.

Ramo Dizi Setinde Gergin Anlar

SHOW TV'nin sevilen dizisi Ramo'da gergin anlar yaşandı. Başrolü sevilen oyuncu Murat Yıldırım'ın ve Esra Bilgiç'in paylaştığı dizi setinde gergin anlar yaşandı. Dizinin aksiyon sahnelerinin çekildiği su fabrikasında yaşanan olayda fabrikanın sahibi, çekimlerden ve hiçbir şeyden haberi olmadığını ve fabrikanın ise kullanılamaz bir hale geldiğini iddia eden fabrika sahibi Ramo dizisinin yapımcısı olan başarılı yapımcı Necati Akpınar'dan ise şikayetçi oldu. Konu ile ilgili Şile Cumhuriyet Başsavcılığı ise soruşturma başlattı.

Ramo Hangi Gün ve Saat Kaçta Yayımlanıyor?

Zeki, akıllı ve cesur Ramo ailesinin işlerini yürütmektedir. Yaşadığı haksızlığa ise boyun eğmemektedir. Ramo'nun her bölümü birbirinden heyecan verici olmaktadır. Her hafta yeni ve heyecanın doruklara çıktığı dizinin çok sayıda sıkı takipçisi mevcut, izleyicileri tarafından merakla beklenen dizi haftada bir sevenleri ile buluşuyor. Her hafta cuma akşamı izleyicileri ile saat 20.00'da ekranlarda buluşmaktadır.

Ramo Dizisi Başrol Oyuncusu Murat Yıldırım Kimdir?

1979 yılında Konya ilinde doğan başarılı oyuncu Murat Yıldırım , Üniversiteyi, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirerek mezun oldu. Üniversite eğitimini alırken diğer yanda ise Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları'nda (YÜO), başarılı oyuncu amatör tiyatro çalışmalarında bulundu.

Televizyonda ilk oyunculuk deneyimini ise 1999 yılında yaşadı. 1999'da yayınlanmaya başlayan Ayrılsak da Beraberiz dizisi ile televizyon dünyasına adım atan Murat Yıldırım, şu an ise Ramo dizisinde rol almaktadır. Başarılı oyuncu çok sayıda film ve dizi de rol aldı.

Ramo Dizisi Sevilen Oyuncusu Esra Bilgiç Kimdir?

Sevilen oyuncu Esra Bilgiç, 14 Ekim 1992 tarihinde dünyaya geldi. Üniversite eğitimini ise, Ankara Bilkent Üniversitesi'nde tamamlamış olan Bilgiç, oyunculuk kariyerinin başlangıcı ise Diriliş Ertuğrul dizisine başlaması ile birlikte oldu. Şimdi ise SHOW TV'nin sevilen dizisinde ise Avukat Sibel olarak rol almaktadır. Bilgiç, Diriliş Ertuğrul, Bir Umut Yeter ve Ramo'da rol almıştır.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2020, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER