Petek Dinçöz, Vize tarih ve kültür festivalinde konser verdi

KIRKLARELİ7nin Vize ilçesinde düzenlenen 11. Vize Tarih ve Kültür Festivalinde ünlü sanatçı Petek Dinçöz muhteşem bir konser verdi. Festival, Vizeli gençlerden oluşan GipsY KingEne konseri ile başladı. Grup birbirinden güzel şarkıları...

Petek Dinçöz, Vize tarih ve kültür festivalinde konser verdi
KIRKLARELİ7nin Vize ilçesinde düzenlenen 11. Vize Tarih ve Kültür Festivalinde ünlü sanatçı Petek Dinçöz muhteşem bir konser verdi.

Festival, Vizeli gençlerden oluşan GipsY KingEne konseri ile başladı. Grup birbirinden güzel şarkıları ile konuklara eğlenceli dakikalar yaşattı. Gecenin ikinci sanatçısı Murat Başaran kendi yazmış olduğu şarkılarının yanı sıra herkesin bildiği şarkılardan oluşan repertuarı ile tüm konukları coşturdu. Murat Başaran’ın harika sahne performansı ile dinleyicilerden büyük alkış topladı.

Gecenin sonunda sahne alan Petek Dinçöz ise sevenlerine muhteşem bir konser programı sundu. Birbirinden hareketli şarkıları ile adeta gençleri coşturan Dinçöz gecenin sürprizini ise Başkan Sedat Balkı ile birlikte söyledikleri ‘İstanbul Sokakları’ şarkısı ile yaptı. Konserin sonunda Başkan Balkı Petek Dinçöz’e teşekkür ederek plaket takdim etti.

YORUM EKLE