Pelin Öztekin Yeni Sevgilisini Sosyal Medyadan İlan Etti

Ünlü oyuncu Pelin Öztekin nişanlısından ayrıldıktan kısa bir süre sonra yeni aşka yelken açarak yeni sevgilisini sosyal medyadan ilan etti.

Pelin Öztekin Yeni Sevgilisini Sosyal Medyadan İlan Etti

Fazla kiloları ile dikkat çeken ve bir zamanlar çok eleştirilmesine rağmen en çok sevilen oyuncular arasındaki yerini alan Pelin Öztekin genç yaşından dolayı yeni bir karar olarak yaklaşık iki yıl önce fazla kilolarından kurtulmayı hedeflemişti. Genç yaşına rağmen olması gerekenden çok daha fazla olan kiloları ile oldukça dikkat çeken ünlü oyuncu son zamanlarda en çok kullanılan yöntem olan mide küçültme ameliyatına başvurmuş ve kısa süre içerisinde sonuçlarını görmeye başlamıştı. 

Ameliyatın ardından hızlı bir şekilde kilo vermeye başlayan ünlü oyuncunun özgüveninin ve moralinin de yerine geldiği belirtilmişti. Özellikle diyet ve spor çalışmaları ile kilo vermeyi destekleyen güzel oyuncu yeni görüntüsü ile dikkat çekerken ekranların en çok izlenilen dizilerinden birisinde rol almaya başladı. Bu sırada kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Kıvanç Arslan ile nişanlanan güzel oyuncu yaşanan çeşitli sorunlardan dolayı nişanı atmış ancak birkaç aylık ayrılıktan sonra ikili tekrar barışmışlardı. 

Geçtiğimiz haftalarda ikilinin tekrar ayrıldıkları öğrenildi. Ayrılığın ardından sosyal medya hesabından bir çiçek fotoğrafı paylaşan güzel oyuncu hayatında yeni biri mi var sorularını akıllara getirmiş ancak konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştı. Çok geçmeden sosyal medya hesabı üzerinden sevgilisine sarılıp öperken çektiği fotoğrafı paylaşarak durumu ilan etmiş oldu. Pelin Öztekin'in yeni sevgilisinin ise Baha Kocaslan olduğu öğrenildi. 

YORUM EKLE