Özge Ulusoy'dan Evlilik Yanıtı Geldi

Ünlü manken Özge Ulusoy sevgilisi Hacı Sabancı ile ilgili sorulan evlilik sorularına yanıt verdi.

Özge Ulusoy'dan Evlilik Yanıtı Geldi

Ünlü sunucu ve manken olan Özge Ulusoy yapmış olduğu işler kadar son dönemlerde özel hayat ile de gündeme gelmeye başladı. Ünlü iş adamı Hacı Sabancı ile uzun yıllardır dolu dizgin bir birliktelik yaşayan güzel mankenin sosyal medya hesabı üzerinden ilişkisi üzerine yapmış olduğu paylaşımlar dikkat çekerken son yıllarda ikilinin evlilik planlarının olup olmadığı merak konusu haline gelmeye başladı. 

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Hacı Sabancı ile bir yurt dışı tatiline çıkan ve bu tatilde en eğlenceli ve en romantik anlarını takipçileri ile paylaşan güzel mankenin ilişkisinde çok mutlu olduğu açıkça görülüyor. Ancak uzun bir ilişkisi olmasına rağmen henüz evlilik için bir adımın atılmamış olması en çok dikkat çeken ayrıntılar arasında yer almaya başladı. Ünlü manken evlilik sorularından şimdiye kadar kaçarken son yapmış olduğu açıklamalarda konu hakkında detaylı bir açıklama yaptı. 

Ünlü manken daha önce hiçbir erkek arkadaşı ile aynı evde yaşamadığını belirten bazı açıklamalarda bulunmuştu. Ardından sosyal medya üzerinden bu açıklamalarının çeşitli tartışmalara neden olduğu belirtilmişti. Ardından sevgilisi Hacı Sabancı'yı çok sevdiğini dile getirirken ilk görüşte aşk yaşamadıklarını, arkadaş ortamında tanıştıktan sonra birbirlerini tanıdıktan sonra sevmeye başladıklarını anlattı. Evlilik konusu açılınca ise 'Evlilik tabi ki istiyoruz. Ancak o kadar yoğun çalışıyoruz ki şuan evliliğe ayıracak vaktimiz yok. Ancak doğru zamanda olur ama şimdi değil' ifadelerini kullandı 

YORUM EKLE