Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu evlendi mi? Çiftten müjdeli haber geldi!

Bir süredir ilişki yaşayan Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin ve oyuncu Ezgi Eyüboğlu'ndan müjdeli haber geldi. Çiftin evliliğe ilk adımı attığı öğrenildi.

Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu evlendi mi? Çiftten müjdeli haber geldi!

Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu evlendi mi? Çiftten müjdeli haber geldi!

Bir süredir ilişki yaşadıkları bilinen Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin ve oyuncu Ezgi Eyüboğlu çiftinden hayranlarını sevindirecek haber sonunda geldi. Ünlü çift, geçtiğimiz günlerde lüks bir siteden birlikte ev kiraladı. Pek çok kişi, bu olayı evliliğe ilk adım olarak gördü. Aşklarını magazinden uzak yaşayan Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu’nun hayranları çiftin evlilik haberini almayı heyecanla bekliyor.

Mart ayında yeni bir ilişkiye yelken açan Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin ile oyuncu Ezgi Eyüboğlu’ndan güzel haberler arka arkaya geldi. Eyüboğlu, kısa süre önce sevilisi Oğulcan Engin’in babası Sinan Engin ve annesi Seda Sayın'la sosyal medya üzerinden takipleşmişti. Ezgi Eyüboğlu’nun aileye girdiği şeklinde yorumlanan bu olay ilişkilerinin ciddileştiğinin bir göstergesi olarak görülmüştü.

Son alınan bilgilerle birlikte, Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu çiftinin, Acarkent’te bulunan bir evi 20 bin liraya kiraladığı öğrenildi. Evin kirasını yarı yarıya ödeme şartıyla aynı evde yaşayacak ikiliyle ilgili “Evlilik için ilk adımı attılar” yorumları yapıldı.

EZGİ EYÜBOĞLU KİMDİR?

15 Haziran 1988 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ezgi Eyüboğlu, İstanbul Üniversitesinde İktisat Bölümünü bitirdikten sonra hayallerini gerçekleştirmek için Bahçeşehir Üniversitesi’nde İleri Oyunculuk Bölümünde master yaptı. Başrollerini Halit Ergenç ve Meryem Uzerli’nin paylaştığı Muhteşem Yüzyıl dizinde 2012 yılında Aybige Hatun rolünü aldı ve büyük beğeni topladı. Daha sonra, Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde rol alarak oyunculuk hayatında giderek daha aktif olmaya başladı. Ezgi Eyüboğlu kariyerindeki asıl çıkışı başrolü Kaan Yıldırım ile paylaştığı, Adı Mutluluk ismindeki bir yaz dizisi ile 2015 yılında yaptı. Bu dizide canlandırdığı Kumsal Güçlü karakteri ile geniş kitlelerin beğenisini kazandı. Son olarak, Ahsen adında bir karakterle Payitaht Abdülhamid adlı dizide yer almıştır.

OĞULCAN ENGİN KİMDİR?

30 Ağustos 1990’da Ankara’da doğan Oğulcan Engin aslen Trabzon Maçkalıdır. Seda Sayan ve Sinan Engin çiftinin çocuğu olarak dünyaya gelen Oğulcan, doğduğu ilk günden beri dikkatleri üzerine çekmiştir. Milano’da European School Of Economics’te iyi bir eğitim almıştır. Okuduğu okuldan bağımsız bir iş yapan Oğulcan Engin, 1999 yılında Beşiktaş’ın altyapısında futbol hayatına başlamıştır. 2007 yılında 2 defa Türkiye U-17 Milli Takım formasını giymiştir ve ne yazık ki uzun süreli bir sakatlık dönemi geçirmiştir. Sakatlandığı dönem sona erdiğinde bedelsiz olarak Kasımpaşa Spor Kulübüne transfer olmuştur. Futbol hayatını sona erdirme kararı alan Oğulcan Engin, güncel olarak Acun Medya'da çalışmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2020, 06:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER