Nuri Sesigüzel'den Kötü Haber Var!

Ünlü sanatçı Nuri Sesigüzel'in geçirmiş olduğu ameliyatlara rağmen sağlığına kavuşamadığı açıklandı.

Nuri Sesigüzel'den Kötü Haber Var!

Ünlü sanatçı Nuri Sesigüzel son dönemlerde çok fazla göz önünde olmadığı için müzik çalışmalarına yoğunlaştığı konuşulmaya başlanmıştı. Ancak bu durum hakkında sevenlerinin merak ettiği sorulara ünlü sanatçı Onur Akay sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım ile yanıt verdi. Ünlü sanatçı hakkında sevenlerini çok mutlu olmayacak bazı haberler verirken dualarını istedi. 

Ünlü sanatçının geçen yıllarda bel rahatsızlıklar yaşadığı ve ağrılardan dolayı şarkı söylerken sahnede zor anlar yaşadığı ifade edilmişti. Bunun üzerine ünlü sanatçı konu hakkında profesyonel bir destek almak istemiş ve sonucunda özellikle doktorlara başvurarak sorunun kaynağının ne olduğunu tespit etmek istemişti. Bunun ardından yapılan kontroller ve tetkikler sonrasında ünlü sanatçının bel fıtığı problemi yaşadığı öğrenilmişti. 

Doktorlar tarafından fıtığın ciddi boyutta olduğu söylenmiş ve ardından zaman kaybetmeden ameliyata alınması istenmişti. Ameliyatından sonra beklediği gibi iyileşmeyen ünlü sanatçı tekrar ameliyata alınmıştı. Ancak durumu her geçen gün daha kötüye giden ünlü sanatçı son bir ameliyat daha geçirmiş yani geçen yıl toplam 3 ameliyat geçirerek zorlu bir süreç yaşamıştı. Bunun üzerine son zamanlarda ortalarda görünmeyen ünlü sanatçının sevenleri neler olduğunu öğrenmek istediler. Yakın arkadaşı Onur Akay ise bu durum karşısında bir açıklama yaparak durumu açıkladı. Ünlü sanatçının hastanede olduğunu, durumunun kötü olduğunu ve bel ağrısından dolayı hareket edemediğini, yoğun ağrılar yaşadığını anlattı. 

YORUM EKLE