Nesrin Cavadzade Yasak Elma'dan ayrılıyor mu? Yasak Elma Şahika diziye veda mı edecek?

Yasak Elma'nın başarılı oyuncusu Nesrin Cavadzade Yasak Elma'ya veda mı edecek? Yasak Elma'da Şahika'yı canlandıran Nesrin Cavadzade'nin daha önce 90. bölümde diziden ayrılacağı iddia edilmişti. Yarın 90.bölümü ile ekranlara gelecek olan Yasak Elma'da Şahika 'nın ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyor. Peki Şahika ayrılacak mı, ne zaman ayrılacak? İşte detaylar..

Nesrin Cavadzade Yasak Elma'dan ayrılıyor mu?  Yasak Elma Şahika diziye veda mı edecek?

Pazartesi akşamlarının entrikalı dizisi Yasak Elma yarın akşam 90.Bölümü ile ekranlara gelecek. Nesrin Cavadzade'nin daha önce 90.bölüm ile veda edeceği iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Fakat yapımdan veya Nesrin Cavadzade'den açıklama gelmemişti. Dizinin hayranları Şahika karakterinin yarın diziye veda edip etmeyeceğini araştırıyor.

Şahika Yasak Elma'dan ayrılıyor mu?

90.bölüm fragmanı yayınlanan dizide Şahika'nın şuan için diziden ayrılmadığı görünüyor.  Talat Bulut ayrıldıktan sonra düşmeye başlayan reytinglerden sonra Şahika'nın da ayrılması diziyi olumsuz etkileyecek gibi duruyor.

Yapımdan ve Nesrin Cavadzade'den konuyla alakalı resmi bir açıklama ise henüz yok. Fakat Nesrin Cavadzade'nin diziden çıkmak istediği de söylentiler arasında. Bu nedenle ilerleyen bölümlerde diziden ayrılması söz konusu olabilir.

Yasak Elma her Pazartesi FOX TV'de saat 20 :00' de yayınlanıyor..

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2020, 20:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER