Murat Yıldırım ve Eşinin Kalacak Evi Yokmuş!

Yapmış olduğu düğünler ile gündeme gelen Murat Yıldırım ve Faslı eşinin hala kalacak bir evlerinin olmadığı, bu yüzden arkadaşlarının yanında kaldıkları ortaya çıktı.

Murat Yıldırım ve Eşinin Kalacak Evi Yokmuş!

Magazin gündeminde son dönemler ünlü oyuncu Murat Yıldırım ve Faslı eşinin yapmış oldukları düğün gündeme gelmeye başlamıştı. İkilinin hem İstanbul'da hem de Fas'ta gerçekleştirdikleri iki görkemli düğünde ne kadar masraf yapıldığı merak edilen ayrıntılar arasında yer almıştı. Ancak sonradan ortaya çıkan detaylara göre ünlü oyuncunun İstanbul'da bir otelde yapılan düğün için masraf yapılmadığı, otelin her masraf için sponsor olduğu öğrenildi. Fas'ta gerçekleşen düğünde ise ne kadar masraf yapıldığı bilinmiyor. 

Fas geleneklerine göre yapılan düğün sosyal medyada hem alay konusu olmuş hem de çok eleştirilmişti. Bunun ardından yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Son zamanlarda Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sunucu olarak görev alan ve aylık 150 bin lira ücret alacağı konuşulan ünlü oyuncunun ve eşinin hala kalacak bir evinin olmadığı öğrenildi. Bu iddia karşısında oyuncu tarafından herhangi bir açıklama gelmemesi ise dikkat çekti. 

Murat Yıldırım ile Faslı eşinin düğünden sonra arkadaşlarının evinde kalmaya başladıkları iddia edildi. Henü bir kiralık ev bulamadıkları ve dolayısı ile hala kendi evlerine geçemedikleri öğrenilirken düğün detayları ve görkemli hazırlıklar sonrasında böyle bir iddianın ortaya çıkması akılları karıştırdı. İkilinin hala neden kendi evlerine çıkmadıkları merak edilmeye başlandı. Maddi yetersizlikler gibi çeşitli konular gündeme gelmesine karşılık son katıldığı programdan kazanacağı ücret dudak uçuklatıyor. 

YORUM EKLE