Murat Dalkılıç Acun Ilıcalı'yı Sildi! Hızını Alamadı Hande Erçel ve Kerem Bursin ile Takipleşen Tüm Arkadaşlarını Sildi!

Murat Dalkılıç, O Ses Yılbaşı programına eski aşkı Hande Erçel ile birlikte hakkında aşk dedikodusu çıkan Kerem Bursin'i çıkarınca Acun Ilıcalı'yı takipten çıkardı. Murat Dalkılıç hızını alamadı Kerem Bursin ve Hande Erçel ile takipleşen tüm ortak arkadaşlarını Instagram hesabından sildi.

Murat Dalkılıç Acun Ilıcalı'yı Sildi! Hızını Alamadı Hande Erçel ve Kerem Bursin ile Takipleşen Tüm Arkadaşlarını Sildi!

Murat Dalkılıç'tan ilginç bir hamle geldi. Murat Dalkılıç geçtğimiz günlerde eski sevgilis Hande Erçel'i Kerem Bursin ile aşk yaşıyor haberleri sonraes sosyal medya hesabından takipten çıkarmıştı. Murat Dalkılıç kıskançlık krizine girdi, Kerem Bursin ile Hande Erçel'İ beraber programa çıkaran Acun Ilıcalı'yı da takipten çıktı.

Hande Erçel'i unutamadığı söylenen Murat Dalkılıç Yılbaşı gecesi iyice kıskançlık krizine girdi. Murat Dalkılıç ve Hande Erçel birliktelik yaşamış ve hatta Murat Dalkılıç'ın Hande Erçel ile evlenmek istediği söylenmişti. Ancak Hande Erçel evlenmek ve çocuk yapmak için erken olduğunu düşünerek Dalkılıç ile yollarını ayırmıştı. Ancak bu ayrılıkta yananın Murat Dalkılıç olduğu söylenmişti.

Murat Dalkılıç bir süre Merve Boluğur ile evli kalmıştı. Boluğur'dan ayrılmak isteyen Dalkılıç evliliğini sonlandırmış ve büyük bir aşla evblendiği ünlü oyuncudan boşanmıştı. Bu boşanma sonrası Dalakılıç'ın Hande Erçel ile büyük bir aşk yaşaması Merve Boluğur'un ağır bir bunalım geçirmesine neden olmuştu.

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ayrılık sonrası basına arkadaş kalacaklarını söylemişti. Ancak Hande Erçel'in Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bursin ile aşk yaşadığı dedikoduları Dalkılıç'ın aşk acısı çekmesine neden olduğu söylendi. Öyleki ünlü popçu önce eski sevgilisi Hane Erçel'i sosyal medyadan takibi bıraktı daha sonra ise O Ses Yılbaşı programına Hande Erçe ile Kerem Bursin'i birlikte çıkaran yakın arkadaşı Acun Ilıcalı'yı takipten çıktı. Dalkılıç'ın Kerem Bursin ve Hande Erçel ile ortak takipleşen arkadaşlarını da sosyal medyada takipten çıktığı iddia edildi. 

Murat Dalkılıç daha önce sevgilis Hande Erçel ile birlikte Acun Ilıcalı'nın teknesinde Acun'un davetlileri olarak katılmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER