Murat Boz ve Aslı Enver barıştı mı? Murat Boz'dan flaş hamle!

Aslı Enver ve Murat Boz tekrar mı barıştı? Murat Boz öyle bir hamle yaptı ki barış iddiaları gündeme damga vurdu. İşte detaylar ..

Murat Boz ve Aslı Enver barıştı mı? Murat Boz'dan flaş hamle!

Murat Boz'dan flaş hamle! Murat Boz ve Aslı Enver barıştı mı?

Murat Boz'dan kafaları karıştıran bir hamle geldi. Murat Boz manidar bir paylaşım yaptı yer yerinden oynadı.  Bir dargın bir barışık ilişki yürüten Murat Boz ve Aslı Enver ikilisinin barıştığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.  Murat Boz ve Aslı Enver barıştı mı? İşte detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Murat Boz  iki sene önce O Ses Türkiye'de Aslı Enver için söylediği şarıkıyı tekrar paylaştı.  Daha önce bu şarkıyı söyledikten sonra çift barışmıştı. Murat Boz Sezen Aksu'nun Git şarkısını söylediği O Ses Türkiye 'den video paylaştı. Paylaşımı gören herkes şaşırdı ve çiftin barıştığını iddia etti.

Murat Boz'un O Ses Türkiye'de Sezen Aksu'ya ait Git şarkısını 2018 yılında Aslı Enver için söylemiş ve çift bir hafta sonrasında barışmıştı. Tekrar barışan çift bir müddet sonra tekrar ayrılmıştı. Murat Boz'un aynı hamlesi ise tamamen kafaları karıştırarak çiftin barıştığı iddia edildi. Murat Boz  paylaşımına biraz nostalji notunu düştü. Ayrıca Aslı Enver'in son zamanlarda neşeli paylaşımları ve parmağındaki yüzük de dikkatlerden kaçmadı.  Bu durumda barışma iddialarını kuvvetlendirdi.

Murat Boz ve Aslı Enver ilişkisinde tekrar ayrılma nedeni olarak ikilinin arasında evlilik krizi çıktığı öne sürülmüş ve Aslı Enver'in evlilik isteyip, Murat Boz'un ise evliliğe sıcak bakmaması yüzünden çiftin ayrıldıkları iddia edilmişti. 

Murat Boz'un bu hamlesi her ne kadar barışma iddialarını doğursa da ikiliden barışma iddialarını güçlendirecek herhangi bir beraber paylaşım veya görüntülenme yok.  Murat Boz ve Aslı Enver cephesinden bir açıklama olduğunda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. İkili eğer yeniden barışırsa bu sefer evlilik haberi de gelir diye bekleniyor. Bakalım Murat Boz ve Aslı Enver çiftinden güzel haberler gelecek mi?

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER