Murat Boz ile Burak Özçivit dostluğuna nazar değdi !

Kardeşim Benim filmi ile ilk defa aynı projede yer alan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile Murat Boz arasındaki başlayan dostluk herkesi kıskandırıyordu.Kardeşim Benim 2 filminde de başrolleri paylaşan Murat Boz ile Burak Özçivit'in arasının bu sefer limoni olduğu iddia edildi .

Murat Boz ile Burak Özçivit dostluğuna nazar değdi !

Burak Özçivit ile Murat Boz'un ilk projesi olan  ‘Kardeşim Benim’ filmi Ocak 2016’da vizyona girmiş, ilk üç günde 403 bin 841 kişi tarafından izlenmişti.Serinin ikinci filmi olan 'Kardeşim Benim 2' filmi ise  bir haftada ancak 420 bin 667 kişiye ulaşmıştı.

Kardeşim Benim filmi ile ilk defa aynı projede yer alan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile Murat Boz arasındaki başlayan dostluk herkesi kıskandırıyordu.Kardeşim Benim 2  filminde de  başrolleri paylaşan Murat Boz ile Burak Özçivit'in arasının  bu sefer limoni olduğu iddia edildi .

Filmin yapımcı ortağı olan Burak Özçivit , Almanya, Belçika ve Azerbaycan’da düzenlenen galalara katılmış fakat Murat Boz ise onu yalnız bırakmıştı.Magazin gündemine bomba gibi düşen iddialara göre ise Burak Özçivit , kendisini yalnız bırakan kardeşi Murat Boz'a darılmış ...

YORUM EKLE