12 Ocak 2017 Perşembe 17:11
Müge Anlı ve ekibi 12 Ocak'ta da Deniz Demir için teyakkuzdaydı

Sabah kuşağı bayan programları arasından sıyrılıp çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert, yıllara damgasını vurmuş gazeteciliğinin yanında, bir çok ilginç vakaların da sonucuna ulaşmıştır. ATV ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Müge Anlı'nın programı, bilindiği üzere vatandaş ve polis ortak çalışmaları ile devam etmekte iken, iz sürerek bir kayıp vakasına ulaşmış ve yüzlerce de cinayetin çözülmesine ortak olmuştur. İşte böyle bir kayıp vakası daha günler önce ailesinin başvurması sonrasında ortaya çıktı. Deniz Demir isimli kayıp, ailesinin Anlı'ya başvurması akabinde merk konusu oldu ve herkes iz peşini sürdü. İşte 12 Ocak tarihli Müge Anlı'nın programa çıktığı an ki yaptığı açıklama Deniz Demir hakkında olumsuz yöndeydi.. Siyasettin bey ve Hakime Demir'in aralarında ilişki var iddialarında son durum ne? 

DENİZ DEMİR BULLUNDU MU?

30 Aralık günü Rize Fındıklı'da ortadan kaybolan ve ailesinin çok merak ettiği Deniz, tüm köy halkı ile birlikte aranmaya başlamış ve çok sayıda gizli bilgiler de böylece ortaya çıkmıştı. Fındıklı2da kaybolan Deniz'in en son olarak Siyasettin Özaydın'ın aracına bindiği ve hemen akabinde de kaybolduğu iddia ediliyordu. Ve bu iddia da kameralarca doğrulandı. Rize'de arama işlemlerine dveam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibinin yanı sıra, Müge Anlı'nın da stüdyoda iz bulma çalışmaları sürmekteyken, kaybolan kişiye adım adım yaklaşılmıştı. 

DENİZ'İN KUZENİNİN İDDİALARI

Geçtiğimiz günlerde Deniz Demir'in kuzeni açıkladığı bir iddia da ortalığı ayağa kaldırmıştı. Kendisine mesaj attığını açıklayan kuzen, ilk telefonunun kapalı olduğunu ve aradan geçen zaman sonrasında da mesajların telefonuna iletildiğini ima etti. Öte yanan Demir'in telefonun en son eşinin alesinin köyünde sinyal verdiği de dün açıklanmıştı. 

12 OCAK BULUNDU İDDİALARI

12 Ocak Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Deniz Demir'in bulunduğu iddia edilmişti. 12 Ocakta Müge Anlı kazı çalışmalarının devam ettiğini söyleyerek Deniz Demir'in hala kayıp olduğunu aranmaya devam edeceğini açıkladı. Deniz Demir'i arama çalışmaları sürerken Deniz Demir'in karısı Hakime Demir ise sığınma evine yerleşti. 

SİYASETTİN BEY SAHTE DOKTOR

Siyasettin bey 10 Ocak günü yayınlanan programa bağlanarak Deniz Demir'in kaybolması olayı ile bir ilgisinin bulunmadığını açıklayarak kendisinide Biyoenerji uzmanı ve doktoru olarak tanıtmıştı. Müge Anlı'nın araştırmalarına göre ise böyle bir doktor yoktu

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat: Suç teşkil edecek, içerik ve yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.