Metin Hara Adriana Lima'yı paylaştı , sosyal medya yıkıldı !

Dünyanın en güzel mankenlerinden biri olan Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara'nın yaz aylarında yaşadığı aşk magazin dünyasında büyük yankı uyandırmıştı.Son olarak Adriana Lima sosyal medyadaki hesabınban resim paylaşarak Metin Hara'yı ne kadar çok sevdiğini göstermişti.Metin Hara'da uzun bir aradan sonra Adrina Lima'nın fotoğrafını kendi hesabından paylaştı.

Metin Hara Adriana Lima'yı paylaştı , sosyal medya yıkıldı !

Geçtiğimiz yaz aylarının en çok konuşulan ve dünya magazinine bomba gibi düşen Adriana Lima ve Metin Hara aşkı doludizgin devam ediyor.Son olarak Adriana Lima sosyal medyadaki hesabınban resim paylaşarak Metin Hara'yı ne kadar çok sevdiğini göstermişti.Metin Hara'da uzun bir aradan sonra Adrina Lima'nın fotoğrafını kendi hesabından paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde evlilik iddiaları üzerine Adriana Lima , Metin Hara'dan evlilik için tek bir şartı olduğu  ve  Metin Hara'dan çocuk sahibi olursa onunla evlenebileceğini söylemişti..

Metin Hara ,  Adriana Lima’nın kendi hediyesi olan bir sepet çikolata ile verdiği pozu paylaştı.Hara , paylaşımın altına da : “Meet the “chocolate monster”… Tanıştırayım: “Çikolata canavarı” notunu düştü.

İŞTE O PAYLAŞIM

YORUM EKLE