Merve Boluğur Alyans Açıklaması Yaptı

Son zamanlarda hakkında sıklıkla boşanma dedikoduları çıkan Merve Boluğur alyans sorularına yanıt verdi.

Merve Boluğur Alyans Açıklaması Yaptı

Magazin dünyasının örnek çiftlerinden birisi olarak ifade edilen Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç çiftinin son zamanlarda sıklıkla boşanma haberleri ile gündeme gelmeye başlamışlardı. İkilinin kıskançlık krizi nedeniyle ayrılacakları hatta evleri ayırdıkları iddia edilmişti. Daha iki senelik evli olan çiftin boşanmayı düşündükleri dile getirilmişti. 

Yeni bir diziye başlayan ancak reytinglerde aradığını bulamayan güzel oyuncunun dizideki performanslarından dolayı eşi tarafından kıskanıldığı ve ikili arasında bu sebepten dolayı bir kavganın çıktığı iddia edilmişti. Merve Boluğur'u evde yalnız bırakarak evi terk ettiği iddia edilen Murat Dalkılıç'ın yakın çevresine de 'Evlilik hiç bana göre değilmiş' dediği iddia edilmişti. Ancak kısa süre sonra ikiliden açıklama geldi. 

Birbirleri ile çekilmiş olan fotoğrafları yayınlayan ikili sosyal medya hesaplarından konu hakkında açıklama yapma gereği duymuşlardı. Bu süreç içerisinde ikilinin evliliklerinde herhangi bir sorun olmadığı, evliliklerini devam ettirecekleri ortaya çıkmıştı. Bunun ardından Merve Boluğur alyansız bir şekilde görüntülenince boşanma dedikoduları tekrar ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde güzel oyuncu kız arkadaşları ile birlikte bir mekanda görüntülenince boşanma soruları tekrar soruldu. Alyans takmadığına dikkat çekilince 'Biz Muratla birlikte evlendiğimizden beri alyans takmıyoruz. Artık şu boşanma sorularını sorup durmayın' ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE