Menajerimi Ara Emir diziden ayrıldı! Burak Tozkoparan neden diziden ayrıldı?

Burak Tozkoparan Menajerimi Ara dizisine veda etti! Emir karakterini canlandıran Burak Tozkoparan dizinin kadrosundan ayrıldı!

Menajerimi Ara Emir diziden ayrıldı! Burak Tozkoparan neden diziden ayrıldı?

Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara'da sürpriz ayrılık yaşandı. Emir karakterine hayat veren Burak Tozkoparan dizinin kadrosundan ayrıldı. Peki Burak Tozkoparan neden diziye veda etti? İşte detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Menajerimi Ara, Ay Yapım imzalı, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu ve senaryosunu Ekin Atalar'ın üstlendiği Star TV ekranlarında her pazar yayınlanan komedi ve dram türünde bir dizidir. Dizinin konusunda ise  prestijli bir yetenek ajansında yaşananları merkeze alıyor. Kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi usta isimler yer alıyor.

Her hafta bibirinden ünlü konukları ağırlayan Menajerimi Ara her pazar saat 20:00'de Star TV'de yayınlanıyor.

Dizide Emir karakterine can veren Burak Tozkoparan bu akşam yayınlanan bölüm ile diziye veda etti. Peki Burak Tozkoparan diziye neden veda etti?

Burak Tozkoparan Menajerimi Ara dizisine veda etti!

Burak Tozkoparan Menajerimi Ara dizisinin kadrosundan ayrıldı. Senaryo gereği yurt dışından gelen teklifi kabul eden Emir diziye veda etmiş oldu. Ayrıca Emir, Dicle'nin kendisini sevmediğinde emin olduğu için bu teklifi kabul etme kararı aldı. Kariyeri için yurt dışına giden Emir diziye geri dönmeyecek. Burak Tozkoparan'ın canlandırdığı Emir karakteri  de böylelikle son bulmuş oldu.

Burak Tozkoparan sosyal medya üzerinden vedasını şu sözlerle duyurdu: “Bu akşam son kez Emir’le buluşuyoruz. Emeği geçen, destek veren herkese teşekkür ederim. En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere” ifadelerini kullandı.

Burak Tozkoparan kimdir?

14 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Okan Üniversitesi'nde tam burslu Sinema ve Televizyon bölümü okumuştur. Paramparça dizisinde oynadığı Ozan karakteri ile tanınmıştır. Daha sonra Hesapta Aşk adlı sinema filminde yer almıştır. 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 23:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER