Menajerimi Ara Dizisine Büyük Şok! Diziye Katılmak İstemeyen Oyuncu Kim?

Menajerimi Ara dizisi Star Tv ekranlarında Salı günü yayın hayatına başlamış ve çok iyi  reytingler almıştı. Dizinin ilk konuk oyuncusu Tuba Büyüküstün olmuş ve ilgi çekmişti. Diğer dizilerin ise yayın hayatına geçmesi ile Menajerimi Ara ani verilen bir kararla yayın gününü pazara aldı.

Menajerimi Ara Dizisine Büyük Şok! Diziye Katılmak İstemeyen Oyuncu Kim?

Yapılan bu değişikliğin reytingleri arttıracağı düşünülürken yaşanan gelişmeler tam olarak öyle olmadı. Dizi reytingi 4’ün üzerine bir türlü çıkamıyor. Dizide ilk başlarda küçük bir sorun olan olay ise son zamanlarda diziye zarar vermeye başladı.

Dizinin senaryosuna göre her hafta bir oyuncu konuk olarak diziye katılıyor ve kendilerine verilen senaryoyu oynuyordu. Ancak bu durumu seyirciler daha farklı algıladı. Konuk gelen ünlü oyuncuların oynadıkları roller sanki onların gerçek karakteri gibi anlaşılmaya başlandı ve bu büyük tehlike oluşturdu. İlk hafta konuk oyuncu olarak Tuba Büyüküstün’ü davet eden diziyi izleyenler oyuncunun oynadığı rolü Büyüküstünün kendi davranışı olduğunu düşünmüş, aslında dizinin verdiği senaryoyu oynadığı pek dikkate alınmamıştı. Öyle ki katılan tüm konuk oyuncuların haftalık senaryoya uygun davranması seyirciler tarafından onların gerçek davranışı gibi anlaşılmıştı. Bu algı dizide daha önce de sorun yaratmıştı ancak son zamanlarda farkl bir tehlike söz konusu.

Oyuncular Dizide Oynamak İstemiyor

Seyircilerin bu şekilde algılaması oyuncuların Menajerimi Ara dizisine katılmayı istememesine neden oldu. Özellikle son bölümlerde bu sebeple oyuncuların dizide oynamak istememesi dikkat çekiyor.

Sina Koloğlu bu durum hakkında şu açıklamaları yaptı: Menajerimi Ara dizisini ev halkı izliyor ve seviyordu. Ancak son bölümlerde izleyicilerin diziyi izlerken çok keyifli olmadıkları gözleniyor. Merajerlik şirketinin bir sürü nedenden oyuncu kaybetmesi seyircilerin ilgisini çekmemeye başladı. Dizide yaşanan gelişmeler seyircilerin hoşuna gitmedi. Dizi onlara sığ gelmeye başladı.

Diziye ilk başlarda bir çok ünlü oyuncu katılıyordu ancak son zamanlarda “ karizmaları çizilir” şeklinde düşünerek diziye katılmamaya başladılar. Bu yaşananlar seyirciyi diziden soğuttu. Yorumlarını yaptı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esra Mazlum
Esra Mazlum - 4 ay Önce

Ben bu diziyi çok beğeniyorum
İzleyenlerin farklı algılaması ve bu sebeple oyuncuların oynamayıp Reyting sıkıntısı yaşanması beni üzdü
Umarım dizi hakettiği başarıyı görür
Emeklerine sağlık tüm çalışanların

SIRADAKİ HABER