Menajerimi Ara Dizisinde Bu Hafta Neler Olacak?

Star Tv'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara yarın akşam ekranlarda yayımlanacak. Fragmanı yayınlayan dizinin sevenleri heyecan içinde yeni bölümü bekliyor.. İşte detaylar

Menajerimi Ara Dizisinde Bu Hafta Neler Olacak?

Ekranların sevilen dizisi menajerimi ara yarın yayınlanacak olan yeni bölümü nün  fragmanı yayınlandı,  Barış'ın peşinde bilinmeyen bir kişi var,  gizemli kişi sette Barış'a büyük bir tuzak kurarken durumu fark eden Dicle Barış'ı adeta  bu tehlikenin içinden çekip kurtarıyor.

 Ekranların sevilen dizisi menajerim ara 22 bölüm 2 fragmanı yayınlandı,  izleyici tarafından büyük bir heyecan ve merak ile takip edilen dizinin kadrosunda ise birbirinden usta çok sayıda  oyuncu var. Kadrosunda, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Barış Falay, Ayşenil Şamlıoğlu,  Deniz Can Aktaş, Serhat Teoman  gibi usta isimlerin yer aldığı sevilen dizinin  yeni bölümü yarın akşam ekranlara gelecek.

 Dizinin yayınlanmış olan 22. bölüm 2. fragmanında, Kıraç oldukça zor zamanlardan geçiyor Dicle ise Kıraç'ın yanında olarak ona büyük bir destek oluyor, diziye konuk olarak alınan Şerif Erol'un sette  hafızasına ilişkin sıkıntılar çekerken bu durum Feris’i oldukça zorlu bir duruma sokuyor. Şerif ise, Barış ile Dicle'nin arasındaki çekimi kolay bir şekilde sezimleyebiliyor.

  Feris’in,  Barış'ı sorguladığı bölümde,  Barış'ın peşindeki gizemli kişi Barış'ın hayatını tehlikeye atabilecek yeni planlar peşinde.

 Barış sette kameraya poz verirken, bulunduğu alanın üzerinde büyük bir avize yer alıyor. Barış'ın kameraya poz verdiği anlarda Dicle onu uzaktan uzağa izlemeye devam ediyor tam o sırada avizenin  ipinin koptuğunu anlayan Dicle ani bir hamle ile Barış'ın üzerine atlayarak avizenin Barış'ın üstüne düşmesini engelliyor ve Barış'ın hayatını kurtarıyor.

Star TV'nin sevilen dizisi her pazar izleyici ile ekranları başında buluşuyor,  Ay Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini ise  Deniz Çelebi Dikilitaş yapmaktadır. Yayınlandığı günden beri,  drama ve komedinin iç içe olduğu dizi sevenleri tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.  Dix Pour Cent  adlı  yabancı dizinin Türk uyarlaması olan dizi her pazar günü Star TV'de yayınlanmakta

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2021, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER