Masumlar Apartmanı'nda şok ayrılık! Naci Hoca diziye veda mı ediyor?

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci Hocayı canlandıran Tansel Öngel diziye veda mı ediyor? Masumlar Apartmanı Naci Hoca ölecek mi?

Masumlar Apartmanı'nda şok ayrılık! Naci Hoca diziye veda mı ediyor?

Ekranların fenomen dizisi Masumlar Apartmanı her hafta yayınlanan bölümü ile reyting rekoru kırmaya devam ediyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi romanından uyarlamadır. Dizinin yapımını Onur Güvenatam üstlenmektedir. Senaryo Deniz Madanoğlu ve  Rana Mamatlıoğlu tarafından yazılmaktadır ve yönetmen koltuklarında ise Çağrı Vila Lostuvalı, Ender Mıhlar  ve Çiğdem Bozali  oturmaktadır. Dizinin başrolünde Ezgi Mola,Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve pek çok başarılı isimler bulunmaktadır. 

Safiye'nin( Ezgi Mola)  liseli aşkı Naci ( Tansel Öngel) geri dönerek karşılarında bulunan otelde kalmaya başlamıştır.  Aynı zamanda Neriman'ın Edebiyat öğretmenidir. Naci'nin gelmesiyle şok olan  Safiye tüm gerçekleri öğrenmeye başlar. Naci 'nin yıllar önce ortadan koybolmasının, Safiye'yi hiç aramamasının nedeni Safiye'nin annesinin Safiye adına yazdığı mektuptur .Bu gerçeği Safiye'ye mektubu kendi elleriyle Naci'ye teslim eden Han açıklar.  Naci Hoca evlenip boşanmış ve bir kızı bulunmaktadır. Naci Hoca'nın eşini Pervin Bağdat canlandırırken, Naci hocanın kızını ise Ayça Melek Gülerce canlandırıyor.

Safiye gerçekleri öğrendiği için Naci'ye karşı olumlu adımlar atmaya başlamıştır.  Fakat Naci hocanın kızı olduğunu daha yeni öğrenecektir.  Naci hocanın kızı ile ilgilenmediğini öğrenince daha da çok şaşıracak ve kızı olduğunu söylemeyip sakladığı için Naci'ye tekrar kızacaktır.

Naci hocanın hastalığı bulunmaktadır. Yayınlanan son fragmanında da görüldüğü gibi Naci hoca rahatsızlanıyor. Bu durum Naci hocanın öleceği iddialarını doğurdu. Naci hoca ölecek mi ? Safiye tekrar eski haline mi dönecek?

İşte bu soruların cevabını salı günü yayınlanacak olan bölümde göreceğiz. Masumlar Apartmanı her salı saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor.

Tansel Öngel kimdir?

Tansel Öngel, 24 Eylül 1976 Kilis’de dünya'ya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur. 2000 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosunda göreve başlayarak hala görevini sürdürmektedir.  Birçok dizi ve filmlerde yer almıştır.

Yer adığı bazı projeler ise şöyledir; Benim İçin Üzülme ,Muhteşem Yüzyıl, Geniş Aile ,Bu Kalp Seni Unutur mu?, Elveda Derken , Kaybolan Yıllar ,Adak ,Güz Yangını,Kısmet ,Uy Başuma Gelenler.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER