Masumlar Apartmanı İnci diziden ayrılıyor mu? Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı'na veda mı ediyor?

Masumlar Apartmanı İnci 'yi oynayan Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrıldığı iddia edildi. Peki Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı'ndan ayrıldı mı?

Masumlar Apartmanı İnci diziden ayrılıyor mu? Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı'na veda mı ediyor?

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Masumlar Apartmanı'nda İnci karakterine can veren Farah Zeynep Abdullah'ın dizinin kadrosundan ayrıldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Bu iddiaların çıkış nedeni ise dün akşam yayınlanan yeni bölümünde İnci karakterinin gözükmemesi oldu. Peki İnci'yi oynayan Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı'ndan ayrıldı mı?

Masumlar Apartmanı Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi romanından uyarlamadır. TRT1 ekranlarında yayınlanan dizisinin yapımıcısı Onur Güvenatam'dır. Senaryo Deniz Madanoğlu ve  Rana Mamatlıoğlu tarafından yazılmaktadır. Yönetmenliğini ise Çağrı Vila Lostuvalı, Ender Mıhlar  ve Çiğdem Bozali üstlenmektedir.Dizinin başrolünde Ezgi Mola; Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve pek çok başarılı isimler bulunmaktadır.

Masumlar Apartmanı İnci neden yok, diziye veda mı etti?

19 Ocak Salı günü yayınlanan son bölümde İnci'nin ekranlarda olmaması izleyicilerin dikkatini çekti ve İnci karakterinin neden olmadığı merak konusu olup araştırılmaya başlandı. Peki yayınlanan son bölümde İnci neden yoktu?

Han ile arası açılan İnci ortalıktan kayboldu. Han'ın ailesi yüzünden sürekli sorun yaşayan İnci , Han'ın ailesi ile yaşamaya devam etmek zorunda olacağını duyduktan sonra hayal kırıklığı yaşadı. Artık bu durum karşısında sabrı kalmayan ve  Han ile tartıştıktan sonra çok üzülen İnci kimseye haber vermeden ortalıktan kayboldu. İnci'nin kaybolması ile çılgına dönen Han, İnci'yi her yerde aramaya başladı fakat bulamadı. Terkedilme korkusu ile panikleyen Han için işler artık çıkılamaz bir hal aldı.

Safiye ise yine bir şok yaşayarak en yakın arkadaşı Gülru'nun eski sevgilisi Naci ile evlendiğini öğrendi. Bu durum karşısında ise yine eski Safiye olarak içine kapandı. Gülru, Naci'nin hastallığını öğrenince mücadele kararı aldı. Gülben bir yandan Safiye'ye  bir yandan Han'a yardım etmeye çalıştı.

Yayınlanan son bölümde İnci'nin ayrıldığı iddiaları ise netlik kazanmadı. Oyuncunun sağlık problemleri nedeni ile dizide olmadığı öne sürüldü. Şu an için yapımdan yada Farah Zeynep Abdullah'dan ayrılık açıklaması gelmedi.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER