MasterChef’in 2. Finalisti Açıklandı! MasterChef Kim Kazandı Kim Elemeye Kaldı?

MasterChef'in finaline az bir zaman kala finalde yarışacak 2.finalist belli olurken 2 kişinin de elemeye kaldığı açıklandı. Eleme ile son finalist belirlenecek.

MasterChef’in 2. Finalisti Açıklandı! MasterChef Kim Kazandı Kim Elemeye Kaldı?

TV8’in merakla takip edilen yarışması olan MasterChef Türkiye’de finale adım adım yaklaşılıyor. 2020 yılı MasterChef Türkiye sezonunda son dörde Serhat, Barbaros, Özgül ve Emir kalmayı başarmıştı. Birbirinden başarılı ve azimli bu yarışmacıların arasından finale kalacak 2 isim belli oldu.

Somer Şef, Danilo Şef ve Mehmet Şefin jüriliğini yaptığı MasterChef Türkiye, izleyicileri aylardır ekrana kilitledi. Heyecanla takip edilen yarışmanın bu akşamki bölümünde baklava yapıldı. En lezzetli baklavayı yapan kişinin jüri tarafından belirlenmesiyle finalistlerden biri belli oldu. Gelecek hafta da finalistler dışında kalan iki isim eleme oyununa kalacak.

MASTERCHEF KİM KAZANDI?

MasterChef'te geçtiğimiz gün oynanan oyun yaratıcılıktı. Bu oyunda yarışmacılara ana ürün olarak susam verildi. Oyunun sonunda Özgül 21 puan alırken Serhat 23 puan alarak bu oyunu da kazandı.

Üçüncü ve son oyunda da yarışmacıların Pekin ördeği yapması gerekiyordu. Bu turun oylama sonucuna göre Serhat yine birinci oldu ve düelloyu kazanmıştı. MasterChef Türkiye'nin 3'lü finale kalan ilk yarışmacısı Serhat olmuştu.

MASTERCHEF TÜRKİYE'NİN 2. FİNALİSTİ DE BELLİ OLDU

MasterChef Türkiye'de finale kalan 2. isim ise Emir ve Özgül’ü 66 puanla geride bırakmayı başaran Barbaros oldu.

MASTERCHEF KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'de Özgül ve Emir’den biri yarışmaya veda ederken birisi de 3.finalist olacak. İki yarışmacının vereceği kıyasıya mücadele 27 Aralık Pazar günü yayımlanacak.

MASTERCHEF FİNALİ NE ZAMAN?

MasterChef Türkiye'de 2020 yılının şampiyonunu belirlemek için çeyrek final, yarı final ve final yapılacak. MasterChef’in finalinde, yarışmada son ikiye kalan isim mücadele edecek. Bu hafta ve sonraki hafta yarışmadan 2 isim ayrılacak.

MasterChef izleyicileri finalin ne zaman yapılacağını merak ediyor. MasterChef’in 2020 yılı finaliyle ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi fakat finalin 10 Ocak 2021’de yapılması tahmin ediliyor.

MASTERCHEF 2020 ÖDÜLÜ NEDİR?

MasterChef Türkiye’de 2020 yılında birinci olacak kişiye verilecek hediye henüz kesinleşmedi. Geçtiğimiz yıl Masterchef şampiyonuna son model bir otomobil hediye edilirken 2018 yılında da birinciye 100 bin liralık para ödülü verilmişti. MasterChef Türkiye, şampiyon olan kişilere verilen hediyelere ek olarak bir de kupa vermektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER