Maraşlı 1.bölüm izle! Maraşlı 2.bölüm fragmanı izle!

Maraşlı 11 Ocak Pazartesi ilk bölümü ile yayınlandı. Maraşlı 2.bölüm fragmanı yayınladı mı? İşte Maraşlı dizisine dair detaylar..

Maraşlı 1.bölüm izle! Maraşlı 2.bölüm fragmanı izle!

 Maraşlı dizisi için bekleyiş sona erdi. Maraşlı dizisi 11 Ocak Pazartesi ilk bölümü ile ekranlara geldi.  Maraşlı dizisinin 1.bölümünü izleyemeyenler yada yeniden izlemek isteyenler Maraşlı dizisi 1.bölüm izle yazarak dizinin ilk bölümünü araştırıyor. Peki Maraşlı dizisinin ilk bölümünde neler oldu? İşte Maraşlı 1.bölüme ait detaylar..

Tims&B Productions, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar 'ın yapımını üstlendiği Maraşlı dizisinin senaryosunu Ethem Özışık , Ercan Uğur ve Hakan Bonoma kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Arda Sarıgün oturuyor. Maraşlı dizisinin ilk bölümü bugün yayınlandı. Maraşlı her pazartesi saat 20:00'de ATV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

Maraşı ilk bölüm izle! Maraşlı 1.bölüm HD izle! Maraşlı 11 Ocak Pazartesi 1.bölüm izle! Maraşlı ilk bölüm kesintisiz izle! Maraşlı 11 Ocak Pazartesi ilk bölüm full izle! Maraşlı izle! Maraşlı dizisi 1.bölüm tam izle! Maraşlı ilk bölüm HD izle! Maraşlı birinci bölüm kesintisiz ! Maraşlı birinci bölüm HD izle! Maraşlı birinci bölüm full izle! Maraşlı birinci bölüm izle! yazarak birinci bölümünü izlemek isteyenler tarafından araştırılıp merak ediliyor.  Dizinin bölümlerini ATV 'nin resmi sitesinden izleyebilirsiniz. Peki 1.bölümde neler oldu?

Maraşlı dizisinin kadrosunda hangi ünlü oyuncular yer alıyor?

Alina Boz, Burak DenizKerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Cengiz Sezgin, Melis İşiten, Ahmet Varlı, Abdül Süsler, Neslihan Acar ve Cemil Büyükdöğerli gibi başarılı oyuncular yer alıyor. 

Maraşlı dizisinde Alina Boz "Mahur" karakterini canlandırırken Burak Deniz ise "Maraşlı" karakterini canlandıracak. 

Maraşlı 1.bölümde neler oldu?

Maraşlı eski bir askerdir. Kızı Zelış'in ölümünün acısını yaşamaktadır. Geçimini açtığı sahaf dükkanı ile sağlamaktadır. Mahur'un dükkana gelmesi ile tanışırlar. Mahur istemeden bir olayı karışır ve Maraşlı tarafından kurtarılır. İkilinin ilk bağı böyle oluşur.

Dizide aksiyon ve aşk ön plandadır. Maraşlı oldukça cesaretli  ve adaletli bir karakterdir. Maraşlı dizisinde Burak Deniz'in canlandırdığı Maraşlı ve Alina Boz'un canlandırdığı Mahur karakterinin tutkulu aşkları gözler önüne serilecektir.

Maraşlı ikinci bölüm fragmanı yayınladı mı?

Maraşlı ikinci bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.


 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 23:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER