Larry King Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti

Amerika'nın ünlü televizyon sunucularından Larry King 87 yaşında dünyaya gözlerini kapattı. Üç haftadır koronavirüs hastalığıyla savaştığı bilinen Larry King, bugün itibariyle aramızdan ayrıldı.

Larry King Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti

Amerika'nın önemli televizyon sunucularından Larry King bugün hayatını kaybetti. Ünlü isim uzun yıllar boyunca Amerika'da birçok program ve talkshow programına imza atmıştı. King yaklaşık 3 haftadır Covid-19 hastalığına karşı savaş vermekteydi ancak bu mücadeleyi kazanamadı. Ünlü ismin ölüm haberi Twitter üzerinden tüm sevenlerine duyuruldu. 25 yıl CNN ekranlarında Larry King Live ve Larry King Now programlarıyla insanların yüzünü güldürmeyi başaran isim bugün aramızdan ayrıldı. Twitter üzerinden yapılan duyuru sonrasında hayranları yasa boğuldu. 

larry-king-oldu-hayranlari-yasa-boguldu

LARRY KİNG KİMDİR?

19 Kasım 1933 Amerika doğumlu olan Larry King uzun yıllar radyo ve televizyon sunucu olarak görev yaptı. Görev süresinin uzun bir bölümünü ise CNN ekranlarında Larry King Live programıyla gerçekleştirdi. Ünlü sunucu 1985 ile 2010 yılları arasında CNN ekranlarında yer aldı.

Yaptığı programlarda ise toplamda 40 binden fazla ünlü konuğu programında ağırladı. 2 Ocak günü korona testi pozitif çıkan ünlü sunucu Los Angeles'te kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. 23 Ocak bugün tarihi itibariyle hayatını kaybettiği haberleri resmen doğrulandı. Bu haberle birlikte Amerika'nın en ünlü televizyon programcısı aramızdan ayrılmış oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sebahat kutlu
Sebahat kutlu - 1 ay Önce

12 yaşında kizim yürüyemiyor konuşamıyor 100 .96 raporumuz var eşimde engelli yüzde 50 çalışmıyor eşim ihtiyacım var 2 tanede oğlum var okuyorhaliyle bende çalışamıyorum lütfen bizede bakmaya gelin görün halimizi

Menekşe aras
Menekşe aras - 1 ay Önce

3 çocuğum var biri engeli sosyal güvencemiz yok uzaktan eytim için bilgisayarları yok evimiz kira

SIRADAKİ HABER