Kısmetse Olur Haftanın Finali Kim Elendi!

Kanal D'nin en çok izlenen Programlarından biri haline Gelen Kısmetse olur haftanın finalinde neler yaşandı. Kısmetse olur bu hafta kim elendi elenen isim ortaya çıktı. Kısmetse olur haftanın finalinde neler yaşandı.

Kısmetse Olur Haftanın Finali Kim Elendi!

Kanal D'nin en çok izlenen programlarından biri olan Kısmetse Olur Haftanın Finalinde neler yaşandı. Kısmetse olur Bu Hafta Elemede Neler ayaşanıyor. Kim Elendi Büyük Para Ödülünü Hangi Yarışmacı Kazandı. Hangi Yarışmacı Hakkında Neler söylendi İşte Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Yaşananlar

Kımstese Olur Bu Hafta Onur Ve Aycan Çifti Ayrılıyor'mu Onur ve Aycan çifti neden ayrılma kararı aldı.Adnan Ve Didem'in ayrılığı sonrası bir ayrılma haberide Aycan ve Onur'dan gelince evde hüzün iki kat daha artar.yeni gelin Adaylarından merve ise Babasının Kanser tedavisi sonrası hüzünlü hava estirriken evdeki kimsenin nefesi yoktur.

Cuma günü kral ve kraliçe seçimi vardı. Halk arası bozuk olan AdDid çiftini kral ve kraliçe olarak seçmişti. Kendilerine yaver olarak da Gözde ve Ünal’ı seçtiler. Bu haftanın birincileri ise Didem Delen ve Tankut Denker oldu. Aycan final çekimine gelmedi. Onur ise bu durum karşısında şoke oldu.

Gelin adayları evden elenmesi yönünde en çok yeni gelen aday Kemal’i yazdı. Kemal, gelin adaylarından Tuğçe Ergişi’nin eski sevgilisi idi. Onun gelmesi ile de Tankut’u bırakan Tuğçe’ye inat tğm gelin adayları Kemal’i yazdı. Damat adayları ise elenmesi yönünde Aycan’ı yazdı. Böylelikle Aycan ve Kemal eleme potasına girdi. Fakat bu hafta eleme gerçekleşmedi. İki adayda evde kaldı.

Addid ve Onay çifti ise gelecek hafta Salı günü Sevgililer gününde barışacak. Gökhan Sara ise tanıma yolunda olduğu gelin adayı Sibel’in ismini dövme yaptırdı.

SON BÖLÜMDE AYCAN DİSKALİFİYEDEN SON OYLA KURTULDU

Gelin ve damat adaylarının Aycan’ın diskalifiye edilip edilmeyeceğinin belirleneceği oylamada kullandıkları oylar sonucunda 6 “Gitsin” 6 “Kalsın” oyu çıktı. Öte yandan Seda Akgül yaptığı açıklamada “Umarım bir daha böyle şeyler yaşanmaz ve bu tür oylamalara gerek kalmaz” ifadelerini kullandı.

ÖNCEKİ BÖLÜMLERDE NELER OLDU?

Kanal D’nin fenomen evlilik programında geçtiğimiz hafta yarışmacılar için oldukça kötü geçti. Önce haftanın finalinde Gamze ile Barış’ın elenmesi ardından da yeni gelin adaylarından olan Merve Kovancı’nın babasının vefat etmesi yarışmacıları oldukça üzdü. Gergin geçen haftada Tuğçe Ergişi’nin Onur hakkında söylediği sözler Aycan’ı çileden çıkarırken gelin adayları arasında oldukça şiddetli bir kavga yaşandı. Kavganın sonucunda ise Aycan diskalifiye edilmek üzere oylandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
halıme
halıme - 2 yıl Önce

rabıayı ıstıyoruz yadeılse burakacagız hazal degıl rabıa gelsıııııın

seda
seda - 2 yıl Önce

gökhan ya valla koyun gibi oldun senin biz eski halini seviyorduk o adnanı dıdemı aycanı tuceyı hıc sevmıyoruz onların hakkından tek sen gelıyordun kuzu gıbı oldun ne etlıye ne sutluye karısmıyon yok gıbısın ve rabıayı cok sevıyorduk evın tadıydı rabıs

Türkan arslan
Türkan arslan - 2 yıl Önce

Gelince gene tatsizlik olaca

gülben
gülben - 2 yıl Önce

rabıayı ıstıyoruz yeter rabıa gelsın evın tadı yok bu hafta gelmedı patladık bu pazartesı onu gormek ıcın can atıyoruz.gokhanla ask yasamasa baskasıyla yasasın gelsın yeterkı ,gokhanıda cok sevıyoruz

fatma
fatma - 2 yıl Önce

Hazalin gelmesini ve aycan onur eskinin düzelmesini istoyorum

busra
busra - 2 yıl Önce

Tugceyi yollayin bu nasil bi insan qnlamak zor gitsin hazal gelsin....

canan gündüz
canan gündüz - 2 yıl Önce

önce didemi tutuyordum ama ilk adnanla küsüp barıştıktan sonra çok değişti ukalalaşmaya başladı hele konuşurken eliyle koluyla hareket yapmaları adnan yaklaştıkça şımarık ve samimiyetsiz görüyorum gülüşü bile samimi değil aycanla bir olup tuçeyle dalga geçmeleri hoş değildi,SANKİ Adnana ne cilveler yaparak aşık etti şimdide naza çekiliyor yada dışardan birilerine kendine aşık olanlar oluyor ispatı gösteriyor.hayırlısı olsun artık didemci değilim,

Mavi
Mavi - 2 yıl Önce

Rabiş gelsin sibel gitsin