Kısmetse Olur evini sarsan şok ölüm!

Kanal D ekranlarının sevilen evlilik programı kısmetse Olur'da şok bir ölüm haberi geldi. Yarın yayınlanacak bölümde gelin adaylarından Merve'ye babasının ölüm haberi verilecek.

Kısmetse Olur evini sarsan şok ölüm!

8 Şubat Çarşamba günü ekrana gelecek bölümde yarışmacılara ölüm haberi verilecek. Programın geçtiğimiz haftalarda katılan Merve Kovancı’nın babasının vefat etmesi damat yarışmacılar arasında büyük bir şoka neden olacak. Eve gelen zarfı alan Sibel’in okuduğu notta “Merve’nin babası aramızdan ayrılmıştır” ifadeleri kullanırken Gözde ve diğer yarışmacıları Merve’ye destek olmaya çalışacak. Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan gelişmeler haberimizde…

ADNAN-DİDEM İLİŞKİSİ SONA ERDİ

Geçtiğimiz günlerde yüzük takmalarının ardından büyük problemler yaşamaya başlayan Adnan ve Didem, son bölümde yüzüğü atma kararı almıştı. Didem’in aldığı karar sonrası, Adnan baygınlık geçirirken Didem ise evdeki eşyaları tekmelemeye başlamıştı.

ÖNCEKİ HAFTALARDA NELER OLMUŞTU?

Abant’ta baş başa bir tatil geçiren ikili yaşadıkları güzel dakikaların ardından yüzük takma kararı almıştı. İstanbul’a dönmeleriyle birlikte ikili arasında elbise krizi yaşanırken Didem’in elbisesini uygun bulmayan Adnan gelin adayının üzerinde yumurta kırmıştı. Elbisesinin kullanılamaz hale gelmesinin ardından gözyaşlarına boğulan Didem, kıyafetini değiştirmek zorunda kalmıştı.

LENS SORUNU

Adnan’ın Didem’in üzerinde yumurta kırmasının ardından yapım ekibinden kendisine uyarı gelirken elenme stresi yaşayan ikili aralarındaki sorunları tatlıya bağlamıştı. Didem’e kendisini affettirmek isteyen Adnan bu kez kendi üzerinde yumurta kırarken Didem’den aldığı “Şov yapma” yanıtı ile büyük bir şok yaşamıştı. İkili yemek yediği esnada Didem’in lens taktığını fark eden Adnan lensini çıkarmasını istese de gelin adayı yine sevgilisinin isteğini reddetmişti.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 22:48
YORUM EKLE